Sayfa 278/446 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1.  Alıntı Originally Posted by tanguero Yazıyı Oku
    aralık ocak çıkışında city takasını bilen varmı ....eğer söylediğin gibiyse çıkarken takası artmışsa mantıklı.ama aynı takasa sahipse ve şubattan sonra çıktığı 237 bin lot mal ..neden sattığını geri alsın mantığı .soru:aralıkta aralık ta city de kaç lot vardı?
    300 bin lot vardı.gercek yabancı olmadığı için 13 lerden piramitteki mali sattılar zaten .citi deki mal hisse düşüşe geçtikten sonra azar azar satılıyor. Asıl çıkacakları mali sattılar zaten 13 kusurlerden

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. o kadar karmaşık bir tekniği varki dolar bakıyorsun yabancı gözüyle tahta satışta çöküyor görüntüsü hakim..tl bakıyorsun ana destekte kırması zor yatay .x100 e göre bakıyorsun fincan kulp ralli görüntüsü hakim .işin içinden çıkılmıyor.bilanço taş gibi beklenti var yatırımlar bitmiş şirketler satın alınmış buyume son hız ..ama ne yapacağına karar verememiş bir spek tahta yapıcı klasik bıktırmamı .yoksa dünya umurumuzda değil hade lan durumları mı .....
    yazdıklarım yorumlarım foruma gönderdiğim grafikler eğitim amaçlıdır yatırım tavsiyesi değildir.şahsi görüşlerimdir..

3.  Alıntı Originally Posted by memolibo Yazıyı Oku
    300 bin lot vardı.gercek yabancı olmadığı için 13 lerden piramitteki mali sattılar zaten .citi deki mal hisse düşüşe geçtikten sonra azar azar satılıyor. Asıl çıkacakları mali sattılar zaten 13 kusurlerden

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    o zaman 13 te 300 ..düşerken 300 .600 bin lot böyle sığ bir tahtada ciddi rakamlar 2,5 tan geldiğini hesaba katarsak ..ciddi kar satışı yapmışlr diyebilirmiyiz?
    yazdıklarım yorumlarım foruma gönderdiğim grafikler eğitim amaçlıdır yatırım tavsiyesi değildir.şahsi görüşlerimdir..

4. Karşımızda 2,5 5 10 tl lik bir şirket yok artık. Yatırımlarını tamamlamış, yeni satın almalar yapmış, maliyetlerini düşürmüş bir dünya devi var. Satan alacak bundan daha kolay bir cevap yok. O 300 lotu satarken de bir alan var, şimdide alan var. Piyasada mal kalmadı ki.. Bugün bile işlemler gösteriyor ki birbirlerine verip alıyorlar....

5. Menemendeki fabrika limanlara yakın. Güneş enerji panelleriyle donatılmış, trijen sistemi kurulmuş, devasa büyük bir tesis.. Deceuninck in ihracaatı bu fabrika üzerinden yapılacak. Geliri euro ile... Temettüyü bile 5.000.000 euro üzerinden tl ye çevirerek dağıttı. Ve ilk çeyrek bilanço gösteriyor ki seneye bu sene dağıttığı temettünün 2 katını dağıtacak. Daha ne istiyelim ki. A grubuna az kaldı. Yabancı bunu görmüyor mu?...

6.  Alıntı Originally Posted by firatkaya Yazıyı Oku
    Karşımızda 2,5 5 10 tl lik bir şirket yok artık. Yatırımlarını tamamlamış, yeni satın almalar yapmış, maliyetlerini düşürmüş bir dünya devi var. Satan alacak bundan daha kolay bir cevap yok. O 300 lotu satarken de bir alan var, şimdide alan var. Piyasada mal kalmadı ki.. Bugün bile işlemler gösteriyor ki birbirlerine verip alıyorlar....
    komik bir yaklaşım türkiye borsa mantığının dışında..ona bakarsan aselsanı 42 tl den satmaya başladı city 45 de final yaptı ve tahta çöktü 23 tl işlem görüyor.bilançomu kötüydü ihale mi alamıyordu .borsanın en değerli şirketi oldu fiyatıyla .ama malı dağıttı city ve güm.bu yaklaşım mantıksız...

7. bir hafta önce bilanço açıklanmadan burda gaz verenler gitti kusura bakma ama sanki yerlerine sen geldin bi anda.

8. gaz verecek birşey yok , gören göz , düşünen akıl kısmı..
    yatırım yapmak sizin tercihiniz. ben paket yaptım. sıkıntı oluşturuyor olabilir.
    dolar bazında aldığım fiyatın yüzde 10 altında zaten 2 kademeye satacak yatırımcı değilim.
    Bshev tahtasından arkadaşlar tanır beni. selamlar.

Sayfa 278/446 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •