Sayfa 256/445 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Bu zihniyetle bu hisseden bir cacık olmaz, ky hayatta bu hisseden para kazanamaz.
    ALLAH seni kahretsin, inşallah şirket olarak batarsınız. Şirket patronu ve onun borsadaki yandaşlarının tüm varlıkları inşallah yerle bir olur. Ben zorla olsa sattım ve hisseden kurtuldum. ALLAH; herkesin kalbine göre versin.

2.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    ALLAH seni kahretsin, inşallah şirket olarak batarsınız. Şirket patronu ve onun borsadaki yandaşlarının tüm varlıkları inşallah yerle bir olur. Ben zorla olsa sattım ve hisseden kurtuldum. ALLAH; herkesin kalbine göre versin.
    Geçmiş olsun arkadaşım, bende maliyetine ancak verebilmiştim. Sevmedim bu tahtayı..

tamamen kişisel görüşlerimdir, yatırım tavsiyesi değildir..

3.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    hakkınızda hayırlısı olmuş. elinizde tahtayı bozacak kadar lot yokmuş zaten. koskoca günde 300 bin tl işlem hacmi var ve siz satmışsınız.bugüne kadarda satabilirmişsiniz. sığ tahtalara bulaşmamaya gayret edin. diğer sığ tahtalarda bundan farksız değil.

4.  Alıntı Originally Posted by Reaktör Yazıyı Oku
    hakkınızda hayırlısı olmuş. elinizde tahtayı bozacak kadar lot yokmuş zaten.
    Ağzı olan konuşuyor işte he he deyip geçeceksiniz böyle kişilere.

Alıntı Originally Posted by Wolcano Yazıyı Oku
    Ağzı olan konuşuyor işte he he deyip geçeceksiniz böyle kişilere.
    Bu tür cümlelere alışığız. Bu ve benzer sayfalarda ky avlayan, ky'yi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendiren bir sürü insan var. Birleşmeden 1 ay önceden hisse 9'lar civarındayken 13.25'e kadar insanlara 20 ler,100 ler konuşularak millete hisseleri devrettiler. Şimdi de devrettiklerini geri almak için hisse düşürülüyor ve baskılanıyor. Zaten şu anda borsada insanlar hareketli bir kaç hissede işlem yapıyorlar. Türk milleti kumar oynamayı seviyor. Ege profil gibi hisseler sıkıcı oluyor insanlar için. Çıkabilir mi çıkabilir ama ky hiç bir zaman bu hisseden para kazanamaz.

Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Bu tür cümlelere alışığız. Bu ve benzer sayfalarda ky avlayan, ky'yi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendiren bir sürü insan var. Birleşmeden 1 ay önceden hisse 9'lar civarındayken 13.25'e kadar insanlara 20 ler,100 ler konuşularak millete hisseleri devrettiler. Şimdi de devrettiklerini geri almak için hisse düşürülüyor ve baskılanıyor. Zaten şu anda borsada insanlar hareketli bir kaç hissede işlem yapıyorlar. Türk milleti kumar oynamayı seviyor. Ege profil gibi hisseler sıkıcı oluyor insanlar için. Çıkabilir mi çıkabilir ama ky hiç bir zaman bu hisseden para kazanamaz.
    Sattık hisseye hareket geldi, ne güzel bir his.

7. ben sattim yükseltebilirsiniz artik

8. senin gibi hissenin senin patronuns ...kimm.ohhhh.

Sayfa 256/445 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •