Sayfa 125/446 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. Oyaktaki şahıs kimse inceleyin. Hissenin tweeterda pazarlandığı dakikalarda aniden elindekini boşaltıp açığa başladı . Hisse iner çıkar büyür küçülür bilemem ama dediğim işlemleri incelerseniz ky nin nasıl utuldugunu gorursunuz

2.  Alıntı Originally Posted by makturk Yazıyı Oku
    Oyaktaki şahıs kimse inceleyin. Hissenin tweeterda pazarlandığı dakikalarda aniden elindekini boşaltıp açığa başladı . Hisse iner çıkar büyür küçülür bilemem ama dediğim işlemleri incelerseniz ky nin nasıl utuldugunu gorursunuz
    Nerden inceleyecek dalgami geçiyor Sun sadece sabırlı olun derim .Satmayin Altan almasın dünbuk

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. 20.000 lot attım maliyet 10.50 çektim.seni verirsem şeref sızım.acik gotunde patlayacak

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Nerden inceleyecek dalgami geçiyor Sun sadece sabırlı olun derim .Satmayin Altan almasın dünbuk

Referans numaralarını alıp spk ya bildirmek çok zor bir şey değil. Ekran görüntüleri de duruyor sonuçta. Tavan olacak denildikten sonra birdenbire eksiye geçmesi tesadüf değildir galiba. Neyse para sizin bol şans.

5.  Alıntı Originally Posted by mbm Yazıyı Oku
    2 yıl taşıyorsan daha ne 3 larden almışsın. seningibi sabırlı yatırımcı olsak keşke. malı götürürdük.
    Bu şerefli spek sayesinde yatırımcılıktan alsatcılığa terfi ettim. Fiyat alarmını kuruyorum çıkışa geçince hacim destekliyorsa alıp satıyorum. İki yılın sonunda kendini ezberletti şeref yoksunu!! Şirket iyi şirket ve sürekli büyüyen bir şirket ancak başındaki şerefli muhteremlerin niyeti bozuk!! Son iki bilançoda finansal gider kalemleriyle yaptıkları oynama ve son birleşme haberi ile ocak 2017 itibarıyle hisseyi 8.50-9.20 aralığına sabitlediler.. Normal şartlarda 20., lrde olması gereken hisse ancak böyle iç edilir. Bilanço oyunları vs vs.... Spk'ya defalarca yazdım ancak gazoz ağacı.. Ky'yı koruyan bir makam yok malesef bu ülkede.. Manipülasyonun kralıda bu tahtada ben bizzat yaşayarak gördüm.. Neyse arkadaşım inşallah yürürde kazanırsınız., Herkese bol kazançlar iyi akşamlar..

Ytd

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. ALANLAR

SATANLAR

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Gentleman Yazıyı Oku
    Pastaya bakilirsa alan kısmı çok dağınık muhtemelen küçük yatırımcının elinde kaldı mal... Buna karşılık satan kısımda 2 kurum başı çekiyor birileri sağlam mal boşalttı... Temel analiz hissenin ederini bulmadığını söylüyor ancak teknik analize bakarsan bulaşma diyor... yılbaşından beri buradayım ilk yukarı atağı 2017 1ç bilanço öncesi yapmıştı 10.45 leri gördü bilanço cacık gelince ertesi gün -%8 civarı açılış ile geri eski yerine geldi. .. sonra 2. Atağını KAP a düşen bakanlık teşviği açıklaması ile yapmıştı gün içi artı %10 ları gördü kapanışta kırmızı kapattı... 3. Atağını birleşme haberi sonrası yaptı günü tavan fiyattan kapattı ertesi gün 11.50 i gördü ancak günü -%13 seviyelerinden kapattı. En son dün başlayan hareket bugünkü hüsran ile son buldu... Dostlar yılbaşından beri hissede yaşanan olaylar ortada ne zaman yukarı hareket etse ardından çok acı şekilde hisse basıldı birçok mağdur oluştu. ... Bu tarz hareketleri en yakın zamanda Kervt hissesinde gördüm aynı şekilde KAP a düşen haberler ile defalarca devre kesti hisse en son Bedelli sermaye artışı ile ilk gün tavan açtı ikinci gün %19 ile açtı tavana 300.000 lot koydular hissenin önünü kestiler... İki farklı hisse iki benzer olaylar silsilesi ... her iki hissede de patronlar tam bir yamyam... KY düşmanları. .. Velhasılı kelam eninde sonunda bu hisse gidecek kardeşim ya seve seve yada s.ke s.ke goturecekler ama nereye kadar gider nerde önünü keserler orasını kestirmek güç. .. Ama ben 10.50 lerden 11.00 lerden alanlara acimiyorun kimse kusura bakmasın hisse günlerce 8.50 9.00 tl civarlarinda gezdi sen oralardan mali toplama twitter da bir tane borsa Troll ünün lafına bakarak tavan fiyattan mal al olacak iş değil kardeşim. .. Başkasının lafiyla borsa oynayıp mal alan her şeyi göze almış demektir kimse ağlayıp sizlamasin gerçekler acıdır anlamak gerek...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 125/446 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •