Sayfa 431/445 İlkİlk ... 331381421429430431432433441 ... SonSon
Arama sonucu : 3560 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1.  Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    bir de brüt geldi tam oldu...spk da onlarla
    Daha önce brüt gelip gitme süresi esnasında hisse fiyatına nasıl performans göstermişti hatırlayan var mı?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Daha önce brüt gelip gitme süresi esnasında hisse fiyatına nasıl performans göstermişti hatırlayan var mı?
    benim bir malumatım yok....ama sığ tahta olunca boş...ne yazılsa ne söylense değişmiyor..ne zaman isteyecekler o zaman...
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

3.  Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    bir de brüt geldi tam oldu...spk da onlarla
    Brüt yok.Açığa satış ve kredili işlem yasağı var.

Kredili işlem ve açığa satış yasağı.

Hissenin yukarı gidişini önlemek maksatlı. Niçin yeni halka açılan hisseler tavan tavan yaparken bu önlemler alınmıyor.?

9 Aylık bilanço için 1,8,2024 tarihine kadar ek süre vermişler. Saçmalıktan başka bir şey değil, zaten yılsonu bilançolar gündeme gelecek. Bir yıl sonra verilecek bilançonun ne önemi kalır. Açıkçası bilanço da vermeyin diyorlar.

%12 si halka açık olan değerli ve düşük Ödenmiş Sermayeli bir şirketin fiyatını başka yöntemler varken böyle demode önlemlerle mi dizginleyecekler şaşıyorum.

Halka açık şirketlerde yıllarca bilanço hazırlamış biri olarak devamlı ek süre istenmesini de doğru bulmuyorum. Hep zamanında işimizi bitirdik. Bu bir eksikliktir.
    Son düzenleme : agg; 02-11-2023 saat: 18:57.

5. Ek süre bu sene için değil önümüzdeki senenin bilançosu için. 2024 te şirketi yoğun bir mesai bekliyor anlamını taşıyor bana göre. Bu sene de ilk 6 aylık finansal raporda yaklaşık 800 milyonluk bir alacak görünüyordu. Adamlar piyasadan alacaklarını toplayamadan rapor yazmak zorunda kalıyor

Sayın teas41

Şirket zaten yoğun mesaide. Üretim ve satışlar seneye de aynı hızla devam edecek. Yoğun mesai ve alacaklar bilanço açıklamasına engel bir hal değil. Hepsinin yasal bir yolu var. Önümüzdeki senenin bilançosu için şimdiden karar alınmaz.

7. Bu mesajı ben mi yanlış anlıyorum???

8. 01.01.2024 - 30.06.2024 tarihli finansal raporların KAP'a bildirimi ile ilgili olarak ek süre verilmesi Sermaye Piyasası Kurulu tarafından uygun görülen şirket aşağıda yer almaktadır.

- Ege Profil Ticaret ve Sanayi A.Ş. (23.08.2024 (dahil) tarihine kadar)

Sayfa 431/445 İlkİlk ... 331381421429430431432433441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •