Sayfa 445/445 İlkİlk ... 345395435443444445
Arama sonucu : 3560 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

Satıp giden arkadaşlar sizin yerinize de destek atmaya çalışacağız..Al sat yapan arkadaşlarla 2028 bir kahve içmek isterim..Muhakkak bir kırılma noktasında malı kaptırır hisseyi unuturlar.. Aradan bir yıl geçer ve abi ya satmasaydım şöyleydi böyleydi.. Bu hikayelerle borsada 28 yılım geçti.. Yemezler.. Artık bir lotun bile önemini kavramış uzuncuyum.. Pazartesi yükseltsende gömsende alacağım

211 tl den 19 lot aldığım gibi gömdüler.. Arkadaşlar bu tahtacı sıkıştığını hissediyor ki düşürme güzelliğiini yapıyor..Her gün az az alıma devam.. 182 tl lere çekte huzurla alıma devam edelim..İyi akşamlar.

Her gün ufak alıma devam.. Temettü açıklaması var 6.11 krş .. Tarih belli değil.. Netleşir.. Her şey çok güzel olacak

4. Borsa’ya kote olmuş Şirketler içersinde Yılda dört defa temettü veren bildiğim kadarı ile tek bir Şirket var.
    Egeprofil yatırımcılar tarafından keşfedildikçe Fiyatlama çok yükseklerde olacaktır.

5.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    Satıp giden arkadaşlar sizin yerinize de destek atmaya çalışacağız..Al sat yapan arkadaşlarla 2028 bir kahve içmek isterim..Muhakkak bir kırılma noktasında malı kaptırır hisseyi unuturlar.. Aradan bir yıl geçer ve abi ya satmasaydım şöyleydi böyleydi.. Bu hikayelerle borsada 28 yılım geçti.. Yemezler.. Artık bir lotun bile önemini kavramış uzuncuyum.. Pazartesi yükseltsende gömsende alacağım
    Hocam kağıt teknik açıdan zirvelerde ve yine zirveleri zorluyor. Bu şekilde baktığınızda epeyce korkutucu bir görüntü arz ediyor.
    Lakin yine bu forumda EGEEN 'i 3-4 TL arasında gezerken 100 TL olabilir diye anlatan gerçek üstatlarımız vardı. İnanmayıp 15 Tl olmasını canlı canlı izlemiş. 45 Tl de haklılar galiba diye niyetlenmiş ancak teknik olarak ölümcül gözüktüğü için taaa 280 civarından maliyetlenebilmiş senelerce süren yatay görüntüde sıkılıp satmış biri olarak samimi bir şekilde soruyorum. Bu hisse sizin gözünüzü korkutmuyor mu? Ya da beklentisi nedir? Lot sayısı da egeen kadar az değil

Arkadaş grubum 20 tlden egeen alıp 200 tl civarı satıp patronu nasıl tokatladık ama demişlerdi... Neyse o günler başka bugün başka bir zemin var.. Mesela İşbankası sermayeyi 100 milyara çıkarıyor ve Egpro yine Egeen pozisyonuna düşüyor.. Sadece zaman ihtiyacı var bu da bize Egeen in 40-45 tl li zamanlarını hatırlatıyor.. Tabi Egeen ayrı hikaye Egeprofil ayrı hikaye..Ben sektörün önünün hızla açılacağını düşünüyorum.. Pimapen Egepen Winsa marka sahibi olmak esasında çok şey anlatıyor.. Un şeker yağ mevcut.. Usta aşçımızda muhakkak bunu değerlendirecektir.. Borsaya bakış açımız önemli .. Teknik analizi geçin.. temel bakın ve şirket kalitesine bakın.. Geleceğin büyüyen temettü hissesini görüyorum.. Yine temettü açıklandı 6.11 krş hayırlı olsun .. Tarih belli değil.. İnanan güvenen buyursun Halil İbrahim sofrasına .. Syglr.

7. tam ölü toprağı serpildi hisse üzerine...ilk çeyrek ne olacak bakalım
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

Bugün aldığımın 10 krş altında kapattı.. Seviyorum bu şirketi.. Çünkü yükselmesini kısa vade istemiyorum.. Bu yıl zaten sıkıntılı olacağı için toplama fırsatı veriyor.. 6 hissemden biri ama bu hisse benim için çok önemli.. ihracatta da yeni hamleler bekliyorum.. Şu an ki ihracat rakamlarını çarpı iki olarak bekliyorum..Syglr.

Sayfa 445/445 İlkİlk ... 345395435443444445

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •