Sayfa 166/169 İlkİlk ... 66116156164165166167168 ... SonSon
Arama sonucu : 1347 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: Altın vurus v

1. Dolar ve faizdeki hareketlilik durmadik ca babo abimizin dediği gibi çıkış için erken daha

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Usta neler oluyor,direnç mirenç kalmadı.Bana sorsa'lar cevap hazır.Dolar bu,dolsa ne olur,dolma'sa ne olur.
    KIRMIZI ANA TRENDİN DIŞINA SAVRULDUK 5.41 ile (fx de 5.41 Serbest piyasada 5.28 görüldü) bu durum NORMAL DEĞİL.

Kırmızı ANA TRENDİN üstünde kalmamız halindeee...

O KISMA sonra gelsek?

NOT;
    Bu arada İnşaallah KALMAYIZ!

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Altında KALALIM
    Üstüne ÇIKMAYALIM

Dolarları bozdurduk .
    Yetti gaari.....
    Bea...!
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

4. Altın vurus v

Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    KIRMIZI ANA TRENDİN DIŞINA SAVRULDUK 5.41 ile (fx de 5.41 Serbest piyasada 5.28 görüldü) bu durum NORMAL DEĞİL.

O KISMA sonra gelsek?

NOT;

Değerli arkadaşlar ve Başta Sevgili BıkmışBroker
    Sizlere bu satırları New York tan yazıyorum,
    Bütün samimiyetimle ifade edeyim ki , 1$= 5,3 TL kurunda çok ciddi bir yanlış olduğunu ve satınalma paritesinde çok ciddi bir sapma olduğunu görmekteyim.Sokakta seyyar satıcı 1 şişe suyu 2$ , Benzin istasyonunda 1 şişe CocaCola 3,30$ Herhangi bir Cafe de 1 Kahve ve 1 minik Cheesecake 9,5 $ , 300 gr Kolombiya peyniri ( Bizim İzmir Tulum gibi) 8,90 $ , Bir kutu süt 5,49$ sa ortada çok ciddi bir yanlış var demektir. Biz ekonomistlerin tabiri ile kur artık “ Over shoot “ yani aşırı değersiz bir hale gelmiş ve inandırıcılıktan çok uzaktır... Dolayısıyla 6 TL , 7 TL hatta 8 TL olacak söylemleri bana hiç inandırıcı gelmiyor.
    Son düzenleme : morcaner; 07-08-2018 saat: 23:50.

5. Usta fikir alış verişi açısın'dan bir şeyler ciziktirdim,istersen silebilirsin.

6. dolar dediyin nedirki karşılığı olmayan KAĞIZ parcası

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    GÜNEŞE ATEŞ EDENLERİN DİYARI
    Gönderi
    1,151
     Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku

O KISMA sonra gelsek?

NOT;

Satın alma gücümüz çok düştü, alınacak ne varsa olmasada olur demeye başladık avizede bulunan 3 lambayı 1 e düşürdük suda ana vanayi biraz kistik. Gerçekten durumun gidişatindan endişe duymaya başladık. Dolardaki düzeltme yok denecek kadar az. Aylık ve haftalık macd zirvede ve dikine bir şekilde ilerliyor. Kırmızı üst direnç 2.kez ihlal edildi. İthalatçılarin malları antrepolarda bekliyor. Ama hukumetten milleti rahatlatacak bir açıklama gelmiyor.
    KUMARI HER ZAMAN OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAK İLE MÜMKÜNDÜR !!!

8.  Alıntı Originally Posted by morcaner Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar ve Başta Sevgili BıkmışBroker
    Sizlere bu satırları New York tan yazıyorum,
    Bütün samimiyetimle ifade edeyim ki , 1$= 5,3 TL kurunda çok ciddi bir yanlış olduğunu ve satınalma paritesinde çok ciddi bir sapma olduğunu görmekteyim.Sokakta seyyar satıcı 1 şişe suyu 2$ , Benzin istasyonunda 1 şişe CocaCola 3,30$ Herhangi bir Cafe de 1 Kahve ve 1 minik Cheesecake 9,5 $ , 300 gr Kolombiya peyniri ( Bizim İzmir Tulum gibi) 8,90 $ , Bir kutu süt 5,49$ sa ortada çok ciddi bir yanlış var demektir. Biz ekonomistlerin tabiri ile kur artık “ Over shoot “ yani aşırı değersiz bir hale gelmiş ve inandırıcılıktan çok uzaktır... Dolayısıyla 6 TL , 7 TL hatta 8 TL olacak söylemleri bana hiç inandırıcı gelmiyor.
    şu millet gittiği ülkedeki fiyat karşılaştırmasını nasıl yapacağını bir türlü öğrenemedi. new yorkun fiyatlarını new yorklu geliriyle ölçeceksin. orada saat ücreti kaç dolar, 45 saat- türkiyedeki gibi 60 saat çalışırsam kaç para kazanırım diyeceksin. ha olmadıysa git newyork belediyesine, sizin fiyatlar bana çok pahalı geldi de indirsinler fiyatları

Sayfa 166/169 İlkİlk ... 66116156164165166167168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •