Sayfa 162/169 İlkİlk ... 62112152160161162163164 ... SonSon
Arama sonucu : 1347 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: Altın vurus v

1. Teşekkürler abi

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçer gider herkes, hikayelerdir geriye kalan...

2.  Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, forumda haftada 1 yazıyorum. Ancak Twitter da kakara kikiri dahil yazıyorum. (Forum daha ciddi bir yer gibi geliyor bana nedense) imzamda twitter hesabımın linki mevcut.
    Grafiklerimde grafik yorumlamayı bilmeyenler için de 2-3 kelam yazısı ÇİNCE olarak da olsa MEVCUT!
    Sizlerden ricam, Grafik anlamıyorum ULEN gözlüğünü ÇIKARTIP o ÇİNCE yazıları Google amcama tercüme ettirmenizdir.

Pazardan Domates seçerken bile Pazarcı ile KAVGA eden bir milletiz, PARA PİYASALARINDA KARAR VERİRKEN DE keşke AYNI HASSASİYETİ gösterebilsek!

İYİ PAZARLAR hepinize.

NOT;
    Pamuk Klavyeler iş başına!
    Yazdıklarımdan memnun olanlar PUVAN verin!
    Memnun OLMAYANLAR DA MUTLAKA PUVANIN YANINA MESAJ YAZIN LEM!
    Memnun Değiliz, şeklinde yazın BEN ANNARIM!!

Abi selamlar, puan verirken yazdım ama buradan da yazmam gerekiyor... Hiç tanışmadık , konuşmadık ama bana kattığınız her şey için minnetarım ... Uzun yıllar çok şey biriktirmiş olmama rağmen , benim için en önemli olanı sayenizde farkettim ... Twitter bi kenara bu forum için çok önemlisiniz ... Bilmelisiniz ki sizin gibi büyüklerin düşünce dokunuşları ile bu forumdan çok adam çıktı ... Adam gibi adamlar... Arkadan gelenler nasıl yürüyeceğini çok net öğrendi... Dizginleri eline aldı ... Hakkınızı ödeyemeyiz... Çok teşekkürler ...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

Altın vurus v

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Abi selamlar, puan verirken yazdım ama buradan da yazmam gerekiyor... Hiç tanışmadık , konuşmadık ama bana kattığınız her şey için minnetarım ... Uzun yıllar çok şey biriktirmiş olmama rağmen , benim için en önemli olanı sayenizde farkettim ... Twitter bi kenara bu forum için çok önemlisiniz ... Bilmelisiniz ki sizin gibi büyüklerin düşünce dokunuşları ile bu forumdan çok adam çıktı ... Adam gibi adamlar... Arkadan gelenler nasıl yürüyeceğini çok net öğrendi... Dizginleri eline aldı ... Hakkınızı ödeyemeyiz... Çok teşekkürler ...
    Aracı kurum şube sahibiyken 450 müşteri ile “boğuşurdum” onlara anlatmaya çalışırdım bu işin püf noktalarını.

Ancak 3-4 kişide başarılı olabildim.

Onlar (umarım) çok iyi durumdalar halen.

Böylesine güzel ve samimi ifadelerdir beni ‘YAZMAYA KAMÇILAYAN’ bu anlamda da teşekkür ediyorum.

Allah sizden razı olsun Moral verdiniz bana.
    Havanda SU DÖVMEDİĞİMİ ANLADIM.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : bikmisbroker; 28-07-2018 saat: 14:49.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Alıntı Originally Posted by farukdemir Yazıyı Oku
    faizlerin 18 Ecıkmasını bekleyenler cok bekler
    büyük lokma ye büyük laf konuşma diye boşuna dememişler. Tam 17 ay önce yazılmış bu yorum.
    Son düzenleme : mzffr; 28-07-2018 saat: 16:18. Sebep: tarih hatası

Altın vurus v

Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    büyük lokma ye büyük laf konuşma diye boşuna dememişler. Tam 17 ay önce yazılmış bu yorum.
    Forumun güzelliği bu.
    Yazdığın yorumu, 1 ay sonra 2 ay sonra dönüp silemiyorsun.

Maalesef bu Twitter da is işler öyle değil.
    $ 3.20 de iken neler neler yazdı bazı “üstatlar” şu anda o tweetlerin ‘hepsi silinmiş’ vaziyette!

$ 4.05’e geldi, aynı ÜSTATLARDAN yine ne yorumlar!

Bugün onlar da YOKTUR!

En son 4.60-4.70 bandına geldi USDTL!

Önce 3.20 sonra 2.80 yazısı yine gördüm!

Sonuçta, bu Twitter YAZ-BOZ TAHTASI!

Biz bu başlıkta 17 AY EVVEL NE YAZDIYSAK O.

Değişiklik VARMI?

Halep oradaysa, ARŞIN BURADA!

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

6. Ben de aynı fikirdeyim tamamen.

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7. Ben bu adama hayranım. Twitter’dan takip ediyorum. Hep merak etmişimdir. O ukala Twitter üstadlarından değil kendisi. Sarraftir. altın satıyor kimseye gidip gelin altın alın. Veya altınım güzeldir reklamı yoktur. Alttin sarrafının reklami olmaz. Sizi burada bulmak güzel. Akşam konularınızı tavsiyelerinize bir derinlemesine bakacağım insallah.

Alıntı Originally Posted by TALEBE Yazıyı Oku
    Ya tutarsa.........?..

Tuttu galiba.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Sayfa 162/169 İlkİlk ... 62112152160161162163164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •