Sayfa 163/169 İlkİlk ... 63113153161162163164165 ... SonSon
Arama sonucu : 1347 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: Altın vurus v

1. Allah razı olsun Babo abi senden. Grafiklerinden ve yazdığın herşeyden bir şeyler öğreniyoruz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, forumda haftada 1 yazıyorum. Ancak Twitter da kakara kikiri dahil yazıyorum. (Forum daha ciddi bir yer gibi geliyor bana nedense) imzamda twitter hesabımın linki mevcut.
    Grafiklerimde grafik yorumlamayı bilmeyenler için de 2-3 kelam yazısı ÇİNCE olarak da olsa MEVCUT!
    Sizlerden ricam, Grafik anlamıyorum ULEN gözlüğünü ÇIKARTIP o ÇİNCE yazıları Google amcama tercüme ettirmenizdir.

Pazardan Domates seçerken bile Pazarcı ile KAVGA eden bir milletiz, PARA PİYASALARINDA KARAR VERİRKEN DE keşke AYNI HASSASİYETİ gösterebilsek!

İYİ PAZARLAR hepinize.

NOT;
    Pamuk Klavyeler iş başına!
    Yazdıklarımdan memnun olanlar PUVAN verin!
    Memnun OLMAYANLAR DA MUTLAKA PUVANIN YANINA MESAJ YAZIN LEM!
    Memnun Değiliz, şeklinde yazın BEN ANNARIM!!

Elinize sağlık

Mustafa Abi
    Şen bir efsanesin
    Allah razı olsun

Yeniler bilmez ;Sayın Babo , casaubon, xtraderx,Devir ve osilatorr(osilatörr hocamın bağlantısını kaybettim maalesef bilen var mı kendisi nerde ve nasıl) bu forumun kilometre taşlarıdır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,715
     Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Forumun güzelliği bu.
    Yazdığın yorumu, 1 ay sonra 2 ay sonra dönüp silemiyorsun.

Maalesef bu Twitter da is işler öyle değil.
    $ 3.20 de iken neler neler yazdı bazı “üstatlar†şu anda o tweetlerin ‘hepsi silinmişâ€™ vaziyette!

$ 4.05’e geldi, aynı ÜSTATLARDAN yine ne yorumlar!

Bugün onlar da YOKTUR!

En son 4.60-4.70 bandına geldi USDTL!

Önce 3.20 sonra 2.80 yazısı yine gördüm!

Sonuçta, bu Twitter YAZ-BOZ TAHTASI!

Biz bu başlıkta 17 AY EVVEL NE YAZDIYSAK O.

Değişiklik VARMI?

Halep oradaysa, ARŞIN BURADA!

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twitter da yazılanların geriye dönük silinebilme özelliği olması nedeniyle yorum yapanın yorumlarının tutarsızlığını anlamak da güç. ya retweet edilmeli yada ekran görüntüsü alınmalı sanırım. ama insanlar da bunun için neden uğraşsınlar bir de bu yanı var..
    Aynı konuda belki 10 kere fikir değiştirmiş olsa bile aleyhte olan yorumlarını rahatlıkla silebiliyor kişi. Hisse net forumunun en iyi yanlarından biri de bu yazdığınız yönü.. bir nevi er meydanı gibi.. ne yazıyorsan iyi yada kötü herşey ortada duruyor..

6.  Alıntı Originally Posted by alkan63 Yazıyı Oku
    Ben bu adama hayranım. Twitter’dan takip ediyorum. Hep merak etmişimdir. O ukala Twitter üstadlarından değil kendisi. Sarraftir. altın satıyor kimseye gidip gelin altın alın. Veya altınım güzeldir reklamı yoktur. Alttin sarrafının reklami olmaz. Sizi burada bulmak güzel. Akşam konularınızı tavsiyelerinize bir derinlemesine bakacağım insallah.
    Yurtdışında (kanada) deilmi yaa?

Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Twitter da yazılanların geriye dönük silinebilme özelliği olması nedeniyle yorum yapanın yorumlarının tutarsızlığını anlamak da güç. ya retweet edilmeli yada ekran görüntüsü alınmalı sanırım. ama insanlar da bunun için neden uğraşsınlar bir de bu yanı var..
    Aynı konuda belki 10 kere fikir değiştirmiş olsa bile aleyhte olan yorumlarını rahatlıkla silebiliyor kişi. Hisse net forumunun en iyi yanlarından biri de bu yazdığınız yönü.. bir nevi er meydanı gibi.. ne yazıyorsan iyi yada kötü herşey ortada duruyor..
    Gercek ER MEYDANI burasidir!
    Twitter, "yerse" meydanidir.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,215
    BaBo ağbi,

belki "verirsin" diye

senin şu meşhur

parabolic sar noktalarının

ince ayar settingslerini

özel mesajdan isteyeli

yaklaşık 9 yıl falan geçti aradan... )))

vermedin ya,

iyi ki vermedin..

Ben onu kendim araştırıp bulacağım derken,

arada bir sürü şey daha doldurdum heybeye.. ))

ne öğrendiysem Borsa ve Teknik adına

en az yüzde 50'si Senden geldi.

Allah senden razı olsun..

selam ve saygılar ağbey...

Sayfa 163/169 İlkİlk ... 63113153161162163164165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz