Sayfa 112/169 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon
Arama sonucu : 1347 madde; 889 - 896 arası.

Konu: Altın vurus v

1. Zeki Müren'de bizi görecek mi bilmem ama biz göreceğiz. Bu arada rahmetle anıyorum kendisini.....

2. http://www.paraanaliz.com/2017/ekono...il-yani-18515/

İsmini vermeyeceğim bir bankanın dün müşterisine mevduata yüzde 20 faiz verdiğini duyunca şoke oldum. Mevduatı yüzde yirmiyle toplayan banka krediyi kaç faizle verir, varın siz düşünün.
    Kimse dur diyemiyor mu?

Dede,ne diyon bu işe..
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

3. Hocam anlaşılan adamın parası çokmuş herkese %20 nerde şu an normalde 11 ile 13 arasında değişiyor. Ama faizler gerçekten %15- 16 in üzerine çıkarsa borsaya güle güle. ..

4.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Hocam anlaşılan adamın parası çokmuş herkese %20 nerde şu an normalde 11 ile 13 arasında değişiyor. Ama faizler gerçekten %15- 16 in üzerine çıkarsa borsaya güle güle. ..
    hocam yarın 2-3 bankaya gidin.vakıf-ing- finans vb.%15 ten alırsınız.ben 3 kuruş parama 35 günlük 14.25 aldım.param milyon olsaydı.% 15 alırdım bu net.

5. Yarın pazallık yaparım artık..
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

Altın vurus v

Alıntı Originally Posted by C.ÜNLÜ Yazıyı Oku
    http://www.paraanaliz.com/2017/ekono...il-yani-18515/

İsmini vermeyeceğim bir bankanın dün müşterisine mevduata yüzde 20 faiz verdiğini duyunca şoke oldum. Mevduatı yüzde yirmiyle toplayan banka krediyi kaç faizle verir, varın siz düşünün.
    Kimse dur diyemiyor mu?

Dede,ne diyon bu işe..
    Deden yesin seni!!
    %18.5 diye yazıp durmadık mı?

Her banka (dönem dönem ve ihtiyacına göre) bu şekilde mevduat topla-ya-bi-lir.

ESAS TOPLAYAMAZSA sıkıntı başlar!

2000 krizinde Demirbank elinde çok güçlü kağıtlar ve devlet Tahvilleri olmasına rağmen, (belli başlı bankalardan-isimlerini burada yazmam doğru olmaz) KISA VADEDE ÖDÜNÇ PARA BULAMADIĞI İÇİN BATTI.

Gecelik faizler %3.000’e FIRLADI

Özetle “Para piyasaları” çok gaddardır!

HER ÖNÜNÜZE GELEN XX KADAR faiz veriyor diyerekten dalmayın, seçici olun derim.

TCMB nin ve devletin “Garanti “ ettiği meblağ dışındaki MEVDUAT HER ZAMAN RİSK ALTINDADIR.

Bunu unutmayın.

(Devlet garantisi mevduatta 100 bin TL galiba, Garanti Rakamını net bilen arkadaşımız buraya yazarsa bilgimizi de tazelemiş oluruz-Teşekkürler)

Bu arada, HAYIRLI CUMALAR!

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : bikmisbroker; 17-11-2017 saat: 06:17.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

7. Sayın Babo,
    Banka mevduatı devlet güvencesi 2017 itibariyle söz konusu tutar 100 bin TL olarak belirlenmiştir.
    Fazla varsa ben karışmam diyo devlet babo.

Alıntı Originally Posted by Gurkan35Tr Yazıyı Oku
    Sayın Babo,
    Banka mevduatı devlet güvencesi 2017 itibariyle söz konusu tutar 100 bin TL olarak belirlenmiştir.
    Fazla varsa ben karışmam diyo devlet babo.
    kişi başı mı? hesap başı mı? yani her bankaya 100 er 100 er mi bölelim ;)
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 112/169 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •