Sayfa 11/141 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1126 madde; 81 - 88 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...43#post2216943

Haftalık Hisse Yarışmamızda Final Haftası
    Son hafta tahminlerinizi alalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. güncel fiyattan aldım şimdi

ytd

Arkadaşlar bilgisi olan varsa ricam, bir sorum olacak...12 yıldır bireysel deyim toplam birikimim den 4 bin tl kesmişler buhar olmuş...Bu nasıl oluyor....?
    Her kışın sonu bahar...

4.  Alıntı Originally Posted by finansozdem Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bilgisi olan varsa ricam, bir sorum olacak...12 yıldır bireysel deyim toplam birikimim den 4 bin tl kesmişler buhar olmuş...Bu nasıl oluyor....?
    O kesilen meblağ, parayı yönetme gideri. Saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    Cok sevdigim hisse ,ve istikrarli takibimde , insallah en yakin zamanda alima gececem,
    dibi gorduk mu yoksa hala dusermi borsa emin olamiyorum, bide malum secimler var onumuzde

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    O kesilen meblağ, parayı yönetme gideri. Saygılar.
    ciddi olamazssiniz, nasil yani yonetim gideri olarak bu parayi mi kesmisler? bu akdar sacma is mi olur? ozel sirket mi bu? bu nasil mantik

7.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    ciddi olamazssiniz, nasil yani yonetim gideri olarak bu parayi mi kesmisler? bu akdar sacma is mi olur? ozel sirket mi bu? bu nasil mantik
    Ciddiyim kardeşim ciddiyim. Malesef benden de bayağı bir meblağ kestiler.Saygılar

ANHYT Konsolide 2018/9 Aylık DÖNEM NET KARI VEYA ZARARI: 198999341 Yıllık Değ%:18

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 11/141 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •