Sayfa 111/141 İlkİlk ... 1161101109110111112113121 ... SonSon
Arama sonucu : 1127 madde; 881 - 888 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Temettü dağıtır.. Zaten 10 milyon afad a bağış yapacağını acıkladı şirlet.. Az once ocak ayı primi geldi tam 484 milyon... Gecen sene ocak ayı 155 milyondu ve ilk 3 aylık karı da 189 milyondu... Eğer hesaplamam doğru ise ilk 3 aylık karı 550 milyon civarı gelmesi lazım... Ytd
    Geçen yılki gibi %60 oranında dağıtsa 1,88 TL gibi bir temettü dağıtımı olur. Sizce?
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

2.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Geçen yılki gibi %60 oranında dağıtsa 1,88 TL gibi bir temettü dağıtımı olur. Sizce?
    Bende o fiyatlarda bekliyorum temettüyü...aslında şirletin göstermiş oldugu karlılık benim için daha önemli.. 1.400.000.000 TL kar acıkladı... Seneye 2.5 milyar gelmemesi için hiç bir sebep yok...inşallaah 10 TL Temettü almak nasip olur bizlere...

3. 1.04 net temettu
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4. Hayırlı olsun, özkaynakları güçlü tutmak istemiş olabilirler... Önemli olan karlılığını artırarak devam ettirmesi şirketin...

temettü çok kötü geldi.

Geçen yılla aynı temettü verilir mi! 18,50 TL hisse 1 TL temettü. Temettüsü için alınmaz artık bu hisse. Bana göre pahalı kaldı. Eldekilere temettü ile ekleme yapmam bu fiyata.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

6.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    temettü çok kötü geldi.

Geçen yılla aynı temettü verilir mi! 18,50 TL hisse 1 TL temettü. Temettüsü için alınmaz artık bu hisse. Bana göre pahalı kaldı. Eldekilere temettü ile ekleme yapmam bu fiyata.
    Buyumeyi goz ardi ediyorsunuz bence .ben 2023 belirsizlikler yili icin yeterli buldum.Ufak bir bedelsiz beklentim de var yil ici bakalim.Bol Sans
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

7.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    temettü çok kötü geldi.

Karını % 100 artırmış bir şirkete ortaksınız..eğer karı aynı kalsaydı dediğiniz doğruydu...fk sı 5 olan bir şirkete pahalı denmez...

8. En hayal kırıklığı yaratan bu oldu. En az 1.5 tl bekliyordum. %30 hisse alımı etkiledi mi acaba? Yine de karlılık iyi. Buna da şükür diyelim. Allah bereket versin

ELE-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 111/141 İlkİlk ... 1161101109110111112113121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •