Sayfa 116/141 İlkİlk ... 1666106114115116117118126 ... SonSon
Arama sonucu : 1126 madde; 921 - 928 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

1. KCHOL, EREGL nasil dusuyorsa, oyle dusuyor.

Cok acik belli olmasina ragmen, secim icin belirsizlik diyerek panige sevkedip, sattirmaya ugrasiyorlar.

Satmazsaniz hic bir sey yapamazlar.

2. inceledim ve aldım..
    o kadar ucuz ki ana ortak neyi bekliyor meraktayım..
    ben olsam şirketi toplar halka kapar tekrar *3 den geri satsam insanlar katılır..
    prim artışı ve yönetilen paraya bakıldığında (şirketin kendi elindeki parayı çıksan bütün pay bedavaya gelir)
    norveç varlık fonu nasıl sattıklarını yerine koymuyor şaşkınım

3.  Alıntı Originally Posted by kırmızı Yazıyı Oku
    inceledim ve aldım..
    o kadar ucuz ki ana ortak neyi bekliyor meraktayım..
    ben olsam şirketi toplar halka kapar tekrar *3 den geri satsam insanlar katılır..
    prim artışı ve yönetilen paraya bakıldığında (şirketin kendi elindeki parayı çıksan bütün pay bedavaya gelir)
    norveç varlık fonu nasıl sattıklarını yerine koymuyor şaşkınım
    Bugun ben eksi kapamasina ragmen cok begendim global ve bank oftan tahtaya gelen 500 k mali aldilar.bedavanin bedavasi nasil bu fiyatta benim de aklim almiyor bir de diger sirketler gibi kalem oyunlariyla degil gumbur gumbur buyumesiyle
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4. şirketin dezavantajı iş bankasının fiyatın ucuzluğuna müdahil olmaması..
    halka açık piyasa değeri o kadar düştü ki tüm index hesaplamalarından çıkmak zorunda bırakıldı..
    geçen sene wisdomtree temettü indexinden çıktı ..(800 bin lot hisse)
    anadolu hayatın 4 milyar tl nakti var..bu kadar nakitle nasıl aksiyon almadılar aanlamıyorum

5. Anhytnin bir tek olumsuz tarafı var bşr kac senedir düşük temettü vermeye başladı... Bu sene 2 milyarı gececek Bi bilanco getirebilir ve temettüsü en az 2.5 TL olması gerekir ama anhyt 1 TL civarında dagıtmaya devam ediyor...

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    KCHOL, EREGL nasil dusuyorsa, oyle dusuyor.

Cok acik belli olmasina ragmen, secim icin belirsizlik diyerek panige sevkedip, sattirmaya ugrasiyorlar.

Satmazsaniz hic bir sey yapamazlar.
    Sagliklar tinay kardesim beykozdan selam ve sevgiler
    Anadolu hayata patinaj cektiriyorlar kızdım 2000 bilya aldım attım zepete.bu hayat çok güzel olacak çok.az kaldı.saglikla kal bu hayat nasıl hayat.neyse.ytd......nokta

7. burda enver var bu kagıtta problem o.
    anadolu hayattan Ozan beyle iletişim halindeyim ve durumu aktardım.Bizim gibi hakim olmaları mumkun degil yılların borsacısıyız biz.
    Yatırım fonlarında tera ve ata uzerinden mal baskılıyolar ak yatırım da bu adamlar.
    Bir çok kez geri alım yapın 1 milyon alsanız yeter dedim ama işbankası grup kararıyla oldugunu kendilerinin bir şey yapamadıgını soyledi bana bir kaç kez.Buraya yaklaşık 5 milyon lot ebatında bir fon ve yabancı lazım zaten almaya başlarlarsa bu serserilerin tum malları yok olur.
    Ben kagıda ve şirketin temeline guveniyorum aynı zamanda belirtmek isterim anadolu sigorta acentesiyim 30 yıldır
    Herkese bol sabır ve kazançlar
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

8.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Anhytnin bir tek olumsuz tarafı var bşr kac senedir düşük temettü vermeye başladı... Bu sene 2 milyarı gececek Bi bilanco getirebilir ve temettüsü en az 2.5 TL olması gerekir ama anhyt 1 TL civarında dagıtmaya devam ediyor...
    sayın hocam bir tek busene yüzde 60 70 lerden depremden dolayı zannediyorum yüzde 35 civarı dağıttı işçi maaşları iki kat arttı bunu akabinde memur maaşları asgari ücret takip edecek bu sene bireysel emeklilik şirketlerinin yılı olacak diye düşünüyorum nasıl dönem dönem gıda enerji demircelikler artış yaptıysa bu konjonktür bes şirketlerine yarayacak diye düşünüyorum

Sayfa 116/141 İlkİlk ... 1666106114115116117118126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •