Sayfa 121/141 İlkİlk ... 2171111119120121122123131 ... SonSon
Arama sonucu : 1127 madde; 961 - 968 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

1. Ben o rakamı İşmende bekliyorum.(işmende de pozisyonum var.)
    11-12 Biraz fazla gibi bu hidse için. 3Milyarda bile hisse çok ucuz kalscak. Senin tahmininin yarısını bile getirse bu büyümeyle, bu hisseyi kimse tutamaz.

Ytd

Alıntı Originally Posted by ikucukerdogan06 Yazıyı Oku
    Ben o rakamı İşmende bekliyorum.(işmende de pozisyonum var.)
    11-12 Biraz fazla gibi bu hidse için. 3Milyarda bile hisse çok ucuz kalscak. Senin tahmininin yarısını bile getirse bu büyümeyle, bu hisseyi kimse tutamaz.

Ytd
    İsmen İştirak yapısı çok güçlü sadece aracı kurum gibi düşünmek yanlış olur.
    Kendi içinde holding ve iyi yönetilen bir şirket bu sene temettü vermedi mesela.Bedelsiz sermaye artırımı yaptı doğrusunu yaptılar.
    Hisseye can suyu oldu doğru yılda zamanda doğrusunu yaptılar.
    Kaçtan bölündü bilmiyorum fakat yaklaşmıştır bölünme fiyatına 3 ay olmamıştır.

İş grubu iyidir iyi. sigorta sektörü ülkenin gelişimiyle ilgili bir sektör diğer sektörler daha farklı durumu var.

4. işmen temettü verdi. Hersenr de veriyor.Herhalde atladın.
    %322 oranında sermaye artırdı.
    Dediğin gibi, işmen bir ascı kurumdan ziyade bir yatırım bankası hüviyetinde,
    Bir arkadaş yazmıştı, Türkiyenin Goldman Sach’ı diye. O yolda ilerliyor.

5. Ben yanlış anlamışım. Hisse başı demişsin.11-12 yaparsa F/K 4 civarına gelir ki büyüyen hisse için çok ucuz kalır.
    YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by ikucukerdogan06 Yazıyı Oku
    Ben yanlış anlamışım. Hisse başı demişsin.11-12 yaparsa F/K 4 civarına gelir ki büyüyen hisse için çok ucuz kalır.
    YTD.
    ANHYT nin karlarına bakarsanız son 2 seneyi, ilk 2 ceyrek aynı gibi gelir, 3.ceyrek ilk 2 çeyreğin toplamı kadar gelir, son ceyrekte en fazla elde ettiği kar olur... Gecen sene ilk 2 ceyrekte 360 milyon kar ediyor, 3.ceyrekte yanılmıyorsam 350 civarı kar getirmiş, son ceyrekte ise 450 ya da 500 belki daha fazla kar etmiş... Ben 3.çeyrekte 1.200 filan 4.ceyektede 1500 ile - 2000 civarı kar açıklar diye düşünüyorum bakalım zaman beni haklı çıkaracak mı? Geçenlerde anhyt ceosu işlerin çok iyi gittiğini son 2 ceyrekte de güzel gideceğini söylemiş

7. İnşallah senin dediğin gibi olur.
    3milyar bile gelse, bu, bir önceki seneye göre 130% artış demektir ve enflasyonun çok çok üzerinde. Bu birkaç sene devam etse, (edeceğini düşünüyorum) hisse hayal edilemeyecek rakamlara gidebilir.
    Ezcümle, büyüme hissesi arayanlar için ideal bir hisse.
    Üstelik işbank kuruluşu.
    Daha ne olsun.
    YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by ikucukerdogan06 Yazıyı Oku
    İnşallah senin dediğin gibi olur.
    3milyar bile gelse, bu, bir önceki seneye göre 130% artış demektir ve enflasyonun çok çok üzerinde. Bu birkaç sene devam etse, (edeceğini düşünüyorum) hisse hayal edilemeyecek rakamlara gidebilir.
    Ezcümle, büyüme hissesi arayanlar için ideal bir hisse.
    Üstelik işbank kuruluşu.
    Daha ne olsun.
    YTD.
    Üstelik iş grubunun aldığı holdingleşme sonra da halka arz planları hikayesi de bize de yeni bir hikaye oluşturdu

Sayfa 121/141 İlkİlk ... 2171111119120121122123131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •