Sayfa 122/141 İlkİlk ... 2272112120121122123124132 ... SonSon
Arama sonucu : 1127 madde; 969 - 976 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by ikucukerdogan06 Yazıyı Oku
    İnşallah senin dediğin gibi olur.
    3milyar bile gelse, bu, bir önceki seneye göre 130% artış demektir ve enflasyonun çok çok üzerinde. Bu birkaç sene devam etse, (edeceğini düşünüyorum) hisse hayal edilemeyecek rakamlara gidebilir.
    Ezcümle, büyüme hissesi arayanlar için ideal bir hisse.
    Üstelik işbank kuruluşu.
    Daha ne olsun.
    YTD.
    Bence Anadolu sigorta daha iyi iş alanı geniş olduğu için bu düşüncediyim.
    Anadolu hayatta ilerde iyi olabilir o ayrı konu.

Kısada iyi kar ettirdi benden bu kadar Anadolu Hayat abisi Anadolu Sigortaya takviye yaptım ytd.

2 hissede yükselen trend yoluna devam ediyor fakat sadece tahmin Anadolu Sigortanın rallide daha iyi olacağını düşünüyorum ytd
    Yanılma payım yüksek bugün Anadolu hayatta yanıldım düzeltme yaşadı yada kar satışı her neyse sonuçta 2 hissede iyi ytd.

4. Ezcümle, sigorta sektörünün gelrceği parlak. Büyüme potansiyelleri çok yüksek. Elimde Türkiye Sigorta da vardı, çok ucuz kalmıştı ama sabredeneden vermiştim hem de 10’. un altında.
    Bir de zamanında T. Traktör ve Thy.
    Şimdi, artık zamanından önce vermemeye kararlıyım. Kısaca, büyüyen hisselerde bekleyen kazanıyor. Ve illaki hisse ergeç ederini buluyor.
    Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by ikucukerdogan06 Yazıyı Oku
    Ezcümle, sigorta sektörünün gelrceği parlak. Büyüme potansiyelleri çok yüksek. Elimde Türkiye Sigorta da vardı, çok ucuz kalmıştı ama sabredeneden vermiştim hem de 10’. un altında.
    Bir de zamanında T. Traktör ve Thy.
    Şimdi, artık zamanından önce vermemeye kararlıyım. Kısaca, büyüyen hisselerde bekleyen kazanıyor. Ve illaki hisse ergeç ederini buluyor.
    Ytd.
    ANHYT de inanılmaz Bi fon büyüklüğü oluştu... Seneye olacak karı düşününce çıldırıyorum seneye minimum 10 milyar kar bekliyorum sessiz kraldan

6. 15 liradayken kimse yazmazdı, 20 oldu aynı sey, 30 oldu yine aynı, 44 e geldi yine yazan yok, demekki spekle ben kalmışım

7. Yazmasın ama hisse gitsin.
    Heç önemli değil ortak.
    Senin tespitler 10 numara.
    bu hisse büyüme hissesi kimse buralarda tutamaz diyorduk, dediğimiz oluyor.
    Daga ne olsun. Daha epey yolu var gibi.
    Yatırm tavsiyesi değildir.

8. Ben de buradayım hocam
     Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    15 liradayken kimse yazmazdı, 20 oldu aynı sey, 30 oldu yine aynı, 44 e geldi yine yazan yok, demekki spekle ben kalmışım
    ELE-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 122/141 İlkİlk ... 2272112120121122123124132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •