Sayfa 123/141 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon
Arama sonucu : 1127 madde; 977 - 984 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ikucukerdogan06 Yazıyı Oku
    Yazmasın ama hisse gitsin.
    Heç önemli değil ortak.
    Senin tespitler 10 numara.
    bu hisse büyüme hissesi kimse buralarda tutamaz diyorduk, dediğimiz oluyor.
    Daga ne olsun. Daha epey yolu var gibi.
    Yatırm tavsiyesi değildir.
    Bildiklerimizi gördüklerimizi yazalım ortak, bu yükselişler boşa değil, 3.çeyrekte bence cok güzel bir kar acıklayacak, hele 4.çeyrekteki kar bundan da güzel gelecek, bu sene 4 ve üzerine fitim, seneye 10 milyar inşallah..fitili ateşledik ortak..

2.  Alıntı Originally Posted by esnaider Yazıyı Oku
    Ben de buradayım hocam

ELE-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sessiz kalmayalım ortak, kendi başıma yazmayayım

3. 2024 de yürürlüğe girecek yeni emeklilik sistemi BES e ne gibi katkısı olur acaba

4.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Sessiz kalmayalım ortak, kendi başıma yazmayayım
    ortak kimseden ses çıkmayınca benim de yazasım gelmedi buraya pek. son yatırımcı sunumundaki bes büyüme potansiyeline baktınız mı? bes fonları stoğu / gsyh oranı oecd ortalaması %103 bizde ise %3.3

5.  Alıntı Originally Posted by esnaider Yazıyı Oku
    ortak kimseden ses çıkmayınca benim de yazasım gelmedi buraya pek. son yatırımcı sunumundaki bes büyüme potansiyeline baktınız mı? bes fonları stoğu / gsyh oranı oecd ortalaması %103 bizde ise %3.3
    Daha yolun başındayız ortak, BES denen sistem bir derya bir deniz bir okyanus misal, Türkiye de hala bir damla görünümünde... Emekleme dönemindeyiz daha yürüyeceğiz sonra koşacağız, daha yolun cooook başındayız ortak....

6. Bence 3.çeyreğin kokusunu aldılar )))) hadi bakalım beni yanıltma sessiz kral

7. Arkadaşlar agesa anhyt nin hep x2 önündeydi.... Şuan fark sadece yüzde 20 küsür fazla.... Bu yükseliş sektör olarak algılanmamalı... 3.ve 4.ç anhtnin en güçlü oldugu dönemlerdir..... HBK na bakarsanız agesa ile neredeyse aynı... Üstelik agesanın sermayesi 180 milyon anhtnin ise 430 milyon olmasına ragmen.... Anhyt nin sermayesi 180 milyon olaydı fiyatı zaten 150 lerde olurdu.... Velhasıl bir kac çeyrek sonra anhyt agesanın önüne gecerse kimse şaşırmasın... Bu da işgrubunun farkı diyelim.... Üstüne bu iş grubunun tek çatı altında toplanma olayı bizim şirkete nasıl yansıyacak bilmiyoruz.. Hikayemiz oldukca güçlü.....

8. Bes tarafinda inanilmaz bir buyume varken yeni yasa ile tes sistemi de buna eklenecek. Neredeyse her isveren brut maasin yuzde 10 unu kadar bir miktari buraya yatiracak. Emeklilik tarafi daha bebek sayilir. Su anda anhyt tarafinda 1.5 milyona yakin bes musterisi var fonlar 110 milyari gecmis durumda. Fonlarin yonetim ucretleri de katlamali olarak artmakta. Hayat police tarafi da giderek biyuyor. Sirketin sahip oldugu kendisine ait portfoy 6 milyara yaklasmis durumda.

Sayfa 123/141 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •