Sayfa 138/141 İlkİlk ... 3888128136137138139140 ... SonSon
Arama sonucu : 1127 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by lasvegas Yazıyı Oku
    Ayni anda hem fonlar hem citi hem deutche takaslari azaliyo. Siraya girmisler sanki ama isin iyi tarafi cok az mallari kaldi. Yabanci neredeyse sifira yaklasti. Fonlar da azaldi. Sabah aciliyo ayni kurumlar hep satista. Bazilari mali bitiriyo ortadan kayboluyo yenisi geliyo. Ama gordugum kadariyla is almaya devam ediyor. Son zamanlarda osmanli da mal aliyor. Is nerdeyse 30 milyona geldi.
    Yıllar önce ismen forumundan biliyorum sizi o dönemde ismen hisse fiyatı 2,50 civarlarıydı o zamanda satış baskısı vardı ismen hissesinde sizde ara sıra foruma satanları yazardınız.beni o dönem forumdan atmışlardı 2 yıl üzeri forumda cezalıydım sonra affettiler geçen yıl yazmaya başladım.Bende anadolu hayat hissesi yok düşüş trendinin devam edeceğini düşünüyorum fakat daha önce yazdığım gibi 40 TL den dönüş aldığı için gene dönüş alabilir fakat şuanda hisse düşüş trendine devam ediyor ytd.

Başarılı yatırımcısın las vegas gerçekçi olmak gerekir anadolu sigorta farkı açmaya devam eder X2 yada X3 her neyse zamana yaymak gerekir çok basit iş alanı daha geniş daha öncede yazmıştım anadolu hayat sadece emeklilik tek alanda neyse anaolu hayatta kaliteli hisse her sene temettüsünü verir çekilir kenara ytd.

3. Önümüzdeki ay büyük ihtimal reel faize geçmeye başlıyoruz. Sigorta şirketleri için reel büyüme çok daha hızlı olacaktır. Zaten hepsi düşük çarpanlarla işlem görüyor. Özkaynak kârlılıklarının çok yükselmesi olası.

4. Faizlerin normal seviyesine gelmesi, bundan sonra ekonomik teamüllerle hareket edilecek olmasıyla piyasada normalleşmeye başlıyor. Yabancı sermaye için uygun ortam oluşuyor, illa ki geri döneceklerdir. Düşen CDS'ler de kredi not artışlarını beraberinde getirecektir.

BİST tarihine baktığımızda finans ve sigortacılık sektörünün böyle dönemlerde ön plana çıktığını ve oldukça iyi bir performans gösterdiğini görüyoruz. Bana göre böyle bir dönemin arifesindeyiz. Finans ve sigortacılık sektörü ön plana çıkacaktır ve önümüzdeki dönemin flaş sektörlerinden biri olacaktır.

5.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Faizlerin normal seviyesine gelmesi, bundan sonra ekonomik teamüllerle hareket edilecek olmasıyla piyasada normalleşmeye başlıyor. Yabancı sermaye için uygun ortam oluşuyor, illa ki geri döneceklerdir. Düşen CDS'ler de kredi not artışlarını beraberinde getirecektir.
    Ben sahsen hic sanmiyorum.

Normal Faiz seviyesi hangi seviye ?

Enflasyon orani ne ?

Tek bir gercek bilgi veren herhangi bir kamu kurumu var mi ?

6. MTV'yi iki kez odetti arac sahiplerine, yabanci uzmanlar bunu bilmiyor mu ?

Vur kac amacli kucuk sicak para gelir, kazancini alir, cikar gider.

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ben sahsen hic sanmiyorum.

Normal Faiz seviyesi hangi seviye ?

Enflasyon orani ne ?

Tek bir gercek bilgi veren herhangi bir kamu kurumu var mi ?
    Enflasyonu yabancının nasıl gördüğü önemli, gerisi faso fiso.

CDS düşüyor mu?Yabancı geliyor mu?

Bu soruların cevabını ve BİST tarihini de biliyorsanız, o zaman öngörebilirsiniz olacakları.

8. Fonlardan cok ciddi mal geliyor bu hafta. Agir satis yaparak ellerindeki mallarinin sonlarina geldiklerini dusunuyorum.

Sayfa 138/141 İlkİlk ... 3888128136137138139140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •