Sayfa 21/141 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1126 madde; 161 - 168 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

1. Merhaba.Güncel durumuyla alakalı analiz/yorum yapabilecek arkadaş var mı?

Teşekkürler

2. Buralar pek ıssız kalmış...

Millet çorak tarlalarda "bayram "yaparken Bistin en verimli arazisinin böylesine ıssız olması tuhaf!!!

3. Bu sakin zamanların sürpriz atı gibi, ama hayat sigortaları işi Nisanda da güzel verileri pandemiden etkilenmemiş fiyatta pozitif ayrışma beklerdim 7 den döndü kaldı izlemeye devam,faizler düştükçe kredi çeken arttı hayat sigorta poliçesi de yapılıyor bu vesileyle

4. https://gazetebanka.com/m/ekonomi/ts...adi-h6575.html

Hayat sigortası primleri 2019 Nisan a göre yüzde 50 artmış, sektörde ikinci sırada anhyt gelmekte bu veriler hisseden beklentimize cevap veriyor hayırlı işler

5. Dar alanda kısa paslaşmalara devam...

Madem ileri çıkmakta zorlanıyon at topu geriye...Kucağımı açtım bekliyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by dayan Yazıyı Oku
    Madem ileri çıkmakta zorlanıyon at topu geriye...Kucağımı açtım bekliyorum...
    Verdi valla!! Zerre miktar korkum yok..Portföyün %50 si kadar daha alırım aşağı gelirse...Bistte huzurla taşıyacağım tek hisse (şuan)

Hem karını artırıyor hem de düzenli temettü dağıtıyor, krizlere karşı da dirençli daha ne olsun. Ben de 6.55 ve 56 dan tüm alımını yaptım, uzun zamandır takipteyim 7 ye dayanınca çok üzülmüştüm kaçırdığım için. Fırsat verdi alım yapmama..

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

8. 6,50 destek noktasında burdan dönecek mi daha salınacak mi?

Sayfa 21/141 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •