Sayfa 22/141 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 1126 madde; 169 - 176 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

Tüm sigorta şirketleri bu gün alabora oldu, sebebi nedir bilen var mı?

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

2. Düzeltme denebilir,anhyt onlardan önce durulmuştu güçlü temeliyle inşallah düzelecektir ama biraz zaman isteyebilir

3. 5 gündür kırmızı yakıyor,endeks 102 den 105 e geldi kötü performans bakalım nerden dönecek

Hisse tarihi bir kar açıklamış, hem de bir çok şirketin zarar ettiği bir dönemde..Bir çok şirket için 2 çeyrek 1. Çeyreğe göre daha zor geçecek çünkü bir çok şirket işyapamaz durumdaydı yeni yeni faaliyetlerine başladılar.. Her sene düzenli temettü dağıtan bir hisse ve bu temettüyü her sene artırmakta. 20 yıl önceki yatırımlar düzenli bir şekilde kara dönüşmekte buda her sene finansalların daha da güçlenmesinş sağlamakta. Ben ce geleceğin en kıymetli hisselerinde biri olacak. Bu son satışlarında belli bir plan dahilinde yapıldığını düşünüyorum. Malum hisse çok sığ ve öyle hisse toplamak kolay değil çok az bir alımla fiyat çok yukarılara sıçrayabilir o yüzden düşük fiyattan ama yavaş yavaş alımla bu işi götürmeye çalışacaklardır ne zaman kadar 2 çeyrek karından sonra her şey belli olacaktır.

En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Yorumlasaydınız güzel olurdu
     Alıntı Originally Posted by Solon Yazıyı Oku

6. Yükselen trend alt bandında... Kimileri için stop, kimileri için fırsat yeri. Yeşil renkli ortalama 50 günlük.
     Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Yorumlasaydınız güzel olurdu

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Temeli sağlam işleri yolunda,yolundan dönerse şaşırtır piyasa salmazsa pazartesi toplaması lazım

Sayfa 22/141 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •