Sayfa 37/141 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon
Arama sonucu : 1127 madde; 289 - 296 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

1. Bu yılın ilk 9 aylık primi üretimi de geçen yılın ilk 9 ayının iki katı (1.238) idi.
    Satış fırsatı olarak kullandı.
    11 aylık prim üretiminde şaşırtacak bir şey yok bence ama ne reaksiyon gösterir bilemem
     Alıntı Originally Posted by oldwolf Yazıyı Oku
    Geçen yılın ilk 11 ayına göre prim üretimi artış oranı %51 mi ben mi yanlış hesaplıyorum?
    SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Akgrt'den tüm dostlarıma selamlar.. Anhyt ve akgrt formasyon benzerliği mevcut.. ANHYT daha potansiyelli ve stabil bulduğum için akgrt pozisyonlarımı bu tarafa kaydırdım. Oluşan formasyon ve hedefleri de şu şekilde..

https://twitter.com/goktugdemirbag/s...18639448449024

3. Bakan Bey'den sektöre yönelik çok pozitif açıklamalar var..
    https://twitter.com/apara_tv/status/...196868608?s=20
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Akgrt'den tüm dostlarıma selamlar.. Anhyt ve akgrt formasyon benzerliği mevcut.. ANHYT daha potansiyelli ve stabil bulduğum için akgrt pozisyonlarımı bu tarafa kaydırdım. Oluşan formasyon ve hedefleri de şu şekilde..

https://twitter.com/goktugdemirbag/s...18639448449024
    A.s. tarila kardeş. Burdada ortağız. Ama ben akgrt gibi bunu da satmayacağım. Yada deva, işmen, alarko gibi de diyeyim. Bu şirketi akgrt den daha çok beğendiğimi itiraf edeyim. Bi tık fazlası ama çok değil

5.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    A.s. tarila kardeş. Burdada ortağız. Ama ben akgrt gibi bunu da satmayacağım. Yada deva, işmen, alarko gibi de diyeyim. Bu şirketi akgrt den daha çok beğendiğimi itiraf edeyim. Bi tık fazlası ama çok değil
    Sn. RLC44,

İnfo gitmiş ismen kalmış. Neden ismen gitmedi yani kendi içinizde bir karşılaştırmanız olmuştur.

Paylaşırsanız seviniriz.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Buranın daha stabil ve sürdürülebilir olduğunu düşünüyorum abi.. Özellikle İş Portföye buradan da ortak olmak güzel

7.  Alıntı Originally Posted by SDT Yazıyı Oku
    Bu yılın ilk 9 aylık primi üretimi de geçen yılın ilk 9 ayının iki katı (1.238) idi.
    Satış fırsatı olarak kullandı.
    11 aylık prim üretiminde şaşırtacak bir şey yok bence ama ne reaksiyon gösterir bilemem

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıllık artış olsa da prim üretiminde geçen senenin aynı ayına ve Ekim ayına göre düşüş var sanırım.

16th cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 37/141 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •