Sayfa 40/141 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 1126 madde; 313 - 320 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hocam sizi buralarda görmek ne güzel. Siz buraya gelir miydiniz

Ünlü'den lotları süpüren siz misiniz?
    Son bilançosundan beri göz ucuyla takip ediyordum.
    Yakın zamanda kısmetse bende ortak olucam şirket'e
    Keşke ünlüdeki yabancı biz olsaydık be

2. Takas-AKD bakınca Doçe ve emeklilk fonları mal satmış görünüyor. Güzel bir durum benim için.

Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    ANHYT nasıl buralarda duruyor anlamıyorum. Bu hafta unlu sildi süpürdü lotları. Bakalım ne olacak. Herkese bol kazançlar.
    Teşekkürler sn andrei28. Hepimizin kazancı bol olsun

4. Uzun süre arada kaldıktan sonra anhyt yerine avivasa aldım , besten para kazanmak çok cazip geldi .. ayrıca elimde prim üretiminden para kazanan akgrt de var.. iyi mi ettim kötü mü ettim orasını zaman gösterecek artık..

Alıntı Originally Posted by Carrah Yazıyı Oku
    Uzun süre arada kaldıktan sonra anhyt yerine avivasa aldım , besten para kazanmak çok cazip geldi .. ayrıca elimde prim üretiminden para kazanan akgrt de var.. iyi mi ettim kötü mü ettim orasını zaman gösterecek artık..
    Bende hepsi var sn carrah. Avisa az, ekleme yapacağım. Ama konsantrasyonumu anhyttan yana kullandım. Avisa özsermaye karlılık çok yüksek ama genede anhyt dedim.

6. Kazancınız bol olsun sn rlc44 yatırım yaptığınız kağıtlardan değer yatırımcısı olduğunuz belli oluyor ...sigorta sektörü Buffet reisin de vazgeçilmez i imiş.. bence anhyt de avivasa da marka imajı olarak on numara şirketler.

Alıntı Originally Posted by Carrah Yazıyı Oku
    Kazancınız bol olsun sn rlc44 yatırım yaptığınız kağıtlardan değer yatırımcısı olduğunuz belli oluyor ...sigorta sektörü Buffet reisin de vazgeçilmez i imiş.. bence anhyt de avivasa da marka imajı olarak on numara şirketler.
    Teşekkürler sn carrah. Evet değer yatırımcısıyım, aslolan bu borsada. Buffet amcada idolümüz. Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok. Adam sistemi çözmüş, ee bizde ülke olarak onlardan geriden geliyoruz, ama yol aynı aslında. kendi statejilerimizle buffeti harmanlayıp güzel bir türk stili yapmak amacım diyebilirim. Anhyt nefessiz alıyorum kendimce. Aşırı beğeniyorum ve güveniyorum. Bu kağıtta mantığım şu
    Heehangi bir zamanda kağıdın ort 1 tl temettü vereceğini, ve bu herhangi bir zamana kadar vereceği temettülerle 0 tl maliyetli anhyt alımları ile. Anhyt ı 10 tl baz fiyat alıyorum. İşte bu herhangi bir zaman gelene kadar her 12 bin tl lik anhyt 1200 lor eder ve bu 1200 tl temettü eder. Bu ise aylık 100 tl temettü demektir. İşte bu 100 tl temettü çok önemli çünkü herhangi bir zamandan sonra artık alım gücüm her 12000 tllik anhyt alımımda 100 tl artacaktır.Bunu fark eden yatırımcıyı gelecekte çok güzel bir gelir bekler.önemli olan artık bu noktadan sonra kaç tane 100 tllik gelir artıracağımızdır. Bence ölüsü tabi bu maddi imkanlada alakalı ama her zaman hedefim yatırım yaptığım kağıtlarda ölüsü güncel bir asgari ücret temettüsü aylık elde edebilmektir

8. Sizin miydi hatırlamıyorum ama bir arkadaşın trene vagon ekleme şeklinde stratejisi vardı ve benim çok hoşuma gitmişti. Elinde örneğin 10 şirket varsa her yıl aldığı temettulerle yeni bir şirkete ortak olup kendi tabiriyle trene bir vagon ekliyormus. Ben de kendimce elimdeki Tüpraş ,tavhl gibi dönemsel şirketlerden gelen temettuleri sigorta ,gıda , perakande , aracı kurum gibi görece dönemsel olmayan şirketlere akatararak portföyü dengelemeye çalışıyorum..

Sayfa 40/141 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •