Sayfa 51/141 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
Arama sonucu : 1126 madde; 401 - 408 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Sen sattın galiba?
    Neredeyse borsayı bırakacaktim
    Bugün eksi olması lazımdı
    Beni yanıltmadı tebrik ederim

2.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Neredeyse borsayı bırakacaktim
    Bugün eksi olması lazımdı
    Beni yanıltmadı tebrik ederim
    Marbas aracı kurumdan birisi açığa aldı sanırım kapanışta o verdi yoksa çok rahat artı kapatirdi yansıyan takaslarda yabancı alıma devam ediyor herkes kendi kararını kendi versin tabiki

Alıntı Originally Posted by kaptanıderya Yazıyı Oku
    Marbas aracı kurumdan birisi açığa aldı sanırım kapanışta o verdi yoksa çok rahat artı kapatirdi yansıyan takaslarda yabancı alıma devam ediyor herkes kendi kararını kendi versin tabiki
    Bugün 11 üzerine atar mı bilmiyorum
    Saat 17.30 dan sonra sert satış gelebilir

4. Kimse yok mu?

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    -Başarılı bir yatırım sabır, disiplin ve zaman gerektirir. Ne kadar yetenekli olduğunuz ya da ne kadar efor harcadığınızın bir önemi yok. Bazı şeyler sadece zaman gerektirir. 9 farklı kadını hamile bırakarak 1 ayda bebek sahibi olamazsınız. WARREN BUFFET

Alıntı Originally Posted by bulutafeg Yazıyı Oku
    Kimse yok mu?

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şu an akgrt de takılıyorum. Anhyta nasipse geleceğim

6. Bu hisseyi birtek benmi aliyorum diyordum rlc sizde varmissiniz

Alıntı Originally Posted by alican0146 Yazıyı Oku
    Bu hisseyi birtek benmi aliyorum diyordum rlc sizde varmissiniz
    Sn alican. Bir süreliğine çıktım anhyttan. Anadolu hayatlarımla Aksigorta aldım. Tek kağıt aksigortadayım sigorta sektöründe. Gözüm burda. Ak sigortanın farkı kapatması beklentisi ile bu hamleyi yaptım. Kapatması için sebeplerim var ama kapatamayabilirde. Kapatmaması içinde sebeplerim var. Kapatmazsa yapacak bişey yok. Zaman herşeyi gösterecek. Ben kendi icadım taş devri takas yöntemini kullanan birisiyim. Saçma ve yanlış gelebilir ama stilim bu.
    Anadolu hayat hep iyi ve hep iyi olarak kalacak. Nasip ne ise göreceğiz. Umarım yükselir ama akgrt bana dönüş fırsatı vermesini de kendi adıma diliyorum.

8. Dün akbank genelde doce ye virmanliyor tahtadan aktif olarak hisse aldı hisse zaten sığ küçük alımlar ile yükselip dusebiliyor reisin dediği gibi özel sandıklar bes sistemine aktarilirsa isbankasi munzam sandığı Anadolu hayat a aktarilirsa Anadolu hayata devasa bir para girişi olur iş bankasi istariki iken sahibi olacaz boyle birşeyi hayal etmesi bile mükemmel ötesi dusuncelerim tamamen hayal ürünü olup kendi kararınızı kendiniz veriniz

Sayfa 51/141 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •