Sayfa 55/141 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon
Arama sonucu : 1127 madde; 433 - 440 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    İş yatırım 552.9 milyon net kar ve özsermaye olarak 1.624.4 milyon tl bekliyor...Yatırım tavsiyesi değildir...
    Teşekkür ederim

2. 2022 temettü beklentisi nedir sizce?

3.  Alıntı Originally Posted by MHU Yazıyı Oku
    2022 temettü beklentisi nedir sizce?
    Bunlari konusmak icin cok erken cunku daha aciklanmamis 3.ceyrek bilanco var daha 1.ceyrek yorum yapip degerlendirme yapmak abes olur...Yatirim tavsiyesi degildir ha tahminler yola cikmak isterseniz is yatirim 552 milyon kar bekliyor 430 milyon olan sermayeye bölersinis hisse basi ne kadar temettu verebilir o cikar ama sirket hicbir zaman yuzde 100 temettu vermiyor yuzde 80 60 arasi veriyor o bolupte buldugunuz degeri 0.8 ile carparsaniz maks. o kara gore verebilecegi eger 0.6 ile carparsaniz min o kara gore diye kabaca hesap yapabulirsiniz iyi gunler iyi calismalar dilerim...Yatirim tavsiyesi degildir....
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

4.  Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    Bunlari konusmak icin cok erken cunku daha aciklanmamis 3.ceyrek bilanco var daha 1.ceyrek yorum yapip degerlendirme yapmak abes olur...Yatirim tavsiyesi degildir ha tahminler yola cikmak isterseniz is yatirim 552 milyon kar bekliyor 430 milyon olan sermayeye bölersinis hisse basi ne kadar temettu verebilir o cikar ama sirket hicbir zaman yuzde 100 temettu vermiyor yuzde 80 60 arasi veriyor o bolupte buldugunuz degeri 0.8 ile carparsaniz maks. o kara gore verebilecegi eger 0.6 ile carparsaniz min o kara gore diye kabaca hesap yapabulirsiniz iyi gunler iyi calismalar dilerim...Yatirim tavsiyesi degildir....
    Teşekkür ederim cevabınız için ben en az 0.9 bekliyorum bakalım inşallah. Yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by MHU Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim cevabınız için ben en az 0.9 bekliyorum bakalım inşallah. Yatırım tavsiyesi değildir
    Ben geçen seneler kaçında göndermis bilancoyu diye baktım bu ayın sonu gibi göndermişler ondan bu ay sonu tekrar degerlendiririz...Bu temettü meselesini.Yatirim tavsiyesi degildir..
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

6 aylık prim üretimlerimiz düşmüş azcık.

7. Dostum akgrt nin Haziran ayı prim üretimimizi nasıl degerlendiriyorsun
     Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Faizlerden dolayı kredi kullanımı azaldı biraz sanırım ondan kaynaklanıyor olabilir

Sayfa 55/141 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •