Sayfa 57/141 İlkİlk ... 747555657585967107 ... SonSon
Arama sonucu : 1126 madde; 449 - 456 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

Varlık aktiflerle gelir. Yoksul para için çalışır, zengin ise parayı kendisi için çalıştırır.

2. Zamaninda avisa ile bunun arasinda kalmis ibreyi bundan yana cevirmistim iyi yapmisim;)
    Ara ara yuklu alimlar yapmamistim is bankasi meselelerinde cekinip.
    Ama sirket isini fevkalede guzel yerine getiriyor.
    Ytd

3. Karimiz geçen seneden bir tık yukarda gelmiş kötü ortamda binada şükür mu desek bilemedim

Alıntı Originally Posted by kaptanıderya Yazıyı Oku
    Karimiz geçen seneden bir tık yukarda gelmiş kötü ortamda binada şükür mu desek bilemedim
    İlk çeyreğe göre 16 milyon düşmüş. Buna da şükür, sonuçta bu ülkede enflasyon var, karlar tıkandı. 140 150 beklerdim. Ama aracı kurumlar zaten böyle bekliyordu. Sıkıntı yok. Bir gün 1 milyar karı görmek dileğiyle

5.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    İlk çeyreğe göre 16 milyon düşmüş. Buna da şükür, sonuçta bu ülkede enflasyon var, karlar tıkandı. 140 150 beklerdim. Ama aracı kurumlar zaten böyle bekliyordu. Sıkıntı yok. Bir gün 1 milyar karı görmek dileğiyle
    Kredi kullanılmaları azaldı ve pandemi döneminde insanlar ancak gecinebiliyor bu ortamda birikim yapmakta zorlaştı çocuğum için bes ile birlikte daha güzel bir üçüncü çeyrek olur diye umuyorum

Alıntı Originally Posted by kaptanıderya Yazıyı Oku
    Kredi kullanılmaları azaldı ve pandemi döneminde insanlar ancak gecinebiliyor bu ortamda birikim yapmakta zorlaştı çocuğum için bes ile birlikte daha güzel bir üçüncü çeyrek olur diye umuyorum
    Evet katkı ve prim üretimi ilk 6 aya göre böyle devam ettiğini varsayarsak 2020 ye göre %33 düşeceğe benziyor. Zaten hayat primlerinden kar ciddi düşmüş.sanki millet besleri de iptal etmiş gibi duruyor, parasızlık sonuçta bişey diyemiyoruz. Ama genede besten kar artmış. Yani bu üretime göre kar çok iyi diyebiliriz. Dediğiniz gibi 18 yaş altı bes önemli, bende yaptırdım. Toplam fon yönetilen 32 milyar tl ye çıkmış buda iyi.hedef 50 milyar tl.

7. 3.ceyrek daha iyi gelecektir ortak...18 yaş altı bes temmuz itibari ile sistemde yer almaya başladı..
     Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Evet katkı ve prim üretimi ilk 6 aya göre böyle devam ettiğini varsayarsak 2020 ye göre %33 düşeceğe benziyor. Zaten hayat primlerinden kar ciddi düşmüş.sanki millet besleri de iptal etmiş gibi duruyor, parasızlık sonuçta bişey diyemiyoruz. Ama genede besten kar artmış. Yani bu üretime göre kar çok iyi diyebiliriz. Dediğiniz gibi 18 yaş altı bes önemli, bende yaptırdım. Toplam fon yönetilen 32 milyar tl ye çıkmış buda iyi.hedef 50 milyar tl.
    CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    3.ceyrek daha iyi gelecektir ortak...18 yaş altı bes temmuz itibari ile sistemde yer almaya başladı..

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sağol ortak. Sen anhytta mısın?
    Yani faaliyet raporlarında aslında ilk 6 ayı böyle düşünürsek ve gelecek 6 ayı da böyle gelecek farz edersek hem kredi kullandırma acayip düşmüş hemde besler bozulmuş görüyorum. Genede şirket istisnasız para basan olduğu için hep kar edecek ve ediyor. Ama ülke halkının durumu bu şirketten görülebiliyor. Bu şirketin karı artmaması demek durağanlık demek. Karının artması büyüme demektir aslında.
    18 yaş altı anadolu hayatta başlamıştı bile 3. Ayın primini yatırdım. Bu extra bir doping olacaktır. Çünkü 18 milyon aile bunu bekliyor deniliyordu.anhyt pazar payı %20dersek 3.6 milyon katılımcı demektir. 150 tl bazdan yatırsalar aylık 540 milyon emeklilik portföy büyüklüğü demektir ve bu ise yıllık 6.5 milyar tl portföy extrası demektir. Mevcut koşullarda 32 milyar portföy büyüklüğü olduğunu biliyoruz.3 sene dolmadan 50 milyar tl portföy büyüklüğüne ulaşacağızdır.100 milyar tl yi ise çok uzak görmüyorum. Tabi 18 milyon bekleyen hemen benim gibi bes yaptırması lazım bu hedeflere ulaşmak için. Ama elin amerikalı joni fonu babasının hayrına kendini belli ederek %5 i durduk yere geçmedi diyede düşünüyorum.

Sayfa 57/141 İlkİlk ... 747555657585967107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •