Sayfa 61/141 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon
Arama sonucu : 1126 madde; 481 - 488 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

Taçsız kral. Sen bir tanesin.ccoladan sonra seni tek geçiyorum. Kralsın kral. Duruşun yeter

2.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Taçsız kral. Sen bir tanesin.ccoladan sonra seni tek geçiyorum. Kralsın kral. Duruşun yeter
    Hocam sevgi dolusun
    Selamlar
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hocam sevgi dolusun
    Selamlar
    Eywallah ortağım.o senin kalbinin güzelliği. Anadolu hayat bir sevdadır, ama bilene. Hedef 1 milyar tl karı görmek önce.

4. Bu yil ne kadar kar gelir?

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Bu yil ne kadar kar gelir?
    550-600 arasına fixim. Ama yapı kredi 536 milyon demişti. İnsanlar yüksek faiz ortamında ne kredi çekebiliyor nede birikim yapabiliyor. Herkes karnını doyurmanı. Peşinde 1 kg peynir 50 tl. Vallahi 8.95 e aldığımı hatırlıyorum. 10 tl yi geçince yuh demiştim. Şu an tuzu kurulardan para kazanıyoruz genel itibari ile. Alt kesime yayılmalıyız. Bir gün onunda geleceğine inanıyorum. Sessiz Kral 1 milyar karı devirecektir.1 milyardan 2 milyara ulaşması ise o zaman çok daha kısa sürecektir. Temettü manyağı yapacaktır bizleri.

Azar azar toplamaya devam. Hedef 100 bin lot. Ne tükan ne ev. Varsa yoksa anadolu hayat benim için. Benim emlağım bu.

7. Bluechip.
    Benimde bu sirkette hedefim 50k lot.
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Tesekkur eserim.
    ben de seviyorum bu sirketi bayadir eklememistim gecenki dususlerde eklemeye basladim.
    Sirketin calisma sekli ve pazar payi iyi.
    Bankacilik yakini diye not etmistim.
    Ansgrt anhyt aksgrt severim bunlari sakin sakin besler portfoyumu;)
    Bu yilki kârlar az ama calisan sayisi artarsa ilerde daha fazla kârlar gelecektir elbette diye tahmin ediyorum.umutluyum.
    Ytd

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

Sayfa 61/141 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •