Sayfa 76/141 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon
Arama sonucu : 1127 madde; 601 - 608 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hocam böyle yazıyorsun hisseye bir şey oldu sanıp fiyata bakıyorum

Normalde biliyorsunuz fiyata bakmayız
    Değerli ortağım, kendi adıma alımlarımı bitirdiğim için Sessiz Kralıma bi sevgi gösterisi yaptım,savaşa gidiyormuş gibi düşünerek.
    Her nedense 500 lotu bile çok zor verdiler, pasife 4-5 kademe,birkaç bin lot yazıyorum,satan yok 2 gündürlü. Amann sizle mi uğraşıcam deyip silme aldım ve bitti.
    Ben alımlarımı bitirincede her ne hikmetse kademeler bir anda doluyor.
    Sessiz Kral çok acayip toplanmış.

2. Ortak analizler için teşekkürler ama beklediğin yıllık kâr hedefini fazlası ile aşacak dusuncesindeyim....seneye minimum 225 getirse 900 milyon yapar...her sene karını artıran bir şirket...gel senle 2 milyarda anlaşalım )) ANHYT 2 milyar agesaya da 1.400-1500 diyelim ANHYT 40-50 agesaya da 80-100 TL diyelim haaaaa olası bı yüksek bedelsiz gelirse o zaman fiyatı guncelleriz ortak
     Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Hesaplamalarıma göre, En geç 2026 yılı 1 Ocakta 100 milyar aktif büyüklük,En az 1.425 milyar tl kar bekliyorum.
    100 milyar aktif büyüklük 2025 yılında yakalanabilir,beklentim bu yönde,tabi doğal olarak 1.425 milyar karda!
    Çünkü doğal olarak 2, 1 milyon BES üyesi minimum 150 tl'den yıllık 3,8 milyar TL birikiyor ve bunlarda değerlenecek.
    Herhangi extra bir devlet desteği Us. hariç.
    Ama total olan 40,2 milyar aktif büyüklükle beraber , gözüken 3 senede devireceğimizdir,çünkü 1 50 tl yatıranda var, evet donduranda var ama 3, 5 hatta 10 bin yatıranda var. Hedefe 3 senede ulaşacağız. inanıyorum...
    Bilen bilir, pek yanılmam
    CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Ortak analizler için teşekkürler ama beklediğin yıllık kâr hedefini fazlası ile aşacak dusuncesindeyim....seneye minimum 225 getirse 900 milyon yapar...her sene karını artıran bir şirket...gel senle 2 milyarda anlaşalım )) ANHYT 2 milyar agesaya da 1.400-1500 diyelim ANHYT 40-50 agesaya da 80-100 TL diyelim haaaaa olası bı yüksek bedelsiz gelirse o zaman fiyatı guncelleriz ortak

2 milyar kar hedefler dahilinde ortak. Temkinliyim sadece. Senin dediğin karlar gelse agesa evet 80 100 tl kesin anhyt 30 tl anca

Bank of ANHYT.
    Biz bankalardan daha iyiyiz.Ve daha büyüğü olacağız mesela yapı krediden aktif büyüklük olarak eğerki konsolide aktif büyüklük almazsak.
    Buna inanıyorum.
    Sessiz kral, bank of ANHYT

Eee sende tavana kitlesene. Bankalardan neyin eksik?

Londradan tek tuş istiyorum bank of anhyt ta.
    Bank of anhyt, bir bankadan daha karlısı...

7. Karı düşecek olan AKGRT nin fksi ANHYT in fksini geçmek üzere..ilginç

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Karı düşecek olan AKGRT nin fksi ANHYT in fksini geçmek üzere..ilginç

Değerli ortağım evet akgrt geçebilir fk da iyi de gitti ama ben artık kesinlikle anhyt ve agesayı bunlardan ayırıyorum. Biz yan dal bir sigorta şirketiyiz bence aslında bir bankayız. Para topluyoruz. Ve önümüz çok açık.bir gün elbet bizede tek tuş uğrar...

Sayfa 76/141 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •