Sayfa 78/141 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon
Arama sonucu : 1127 madde; 617 - 624 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

Valla ne diyeyim ortak.
    Adam 3 kilo mandalina alamıyo, faiz düşüyo diyo seviniyor.fiyatlardan haberi yok.
    Dolarım arttı diye seviniyo, bişey alsa başabaş.
    Doları olmayan eskiden fıstık yerdi şimdi leblebiye talim
    Donumuzdaki lastik bile dolar üzerinden be!
    Arabam artıyo diye seviniyo, bi daha ömrü billah araba değiştiremez haberi yok, araba fiyatlarını bilerek güncellemiyorlar çünkü çip krizi var diye gelen araba yok zaten.
    Yaw kömüre dönmek bu milletin hakkı mı?
    Ne diyelim hakkımız buymuş demekki.
    Ama eskisinden daha deli alışveriş yapıyorum çünkü aldığım kar diyorum

Bence dolar ülkeye girsin diye yapılıyor diye düşünüyorum. Satacak bişey yok galiba.

Faaliyet raporuna bakınca toplam prim üretimi ve katkı payı üretimi düşüşte aslında.ama karımız artıyor çünkü çok saman biriktirmişiz. Ve birikiyor ve doğal olarak büyüyor. Ani bir sert yükseliş hakkımız diyorum.
    Anlamadığım şey bankalar artarken bizde pis bir baskı var. Oysa onlardan daha sert bi şekilde artmamız lazımdı.
    Ortak haklısın 2022 1.q 225 milyon kar gelmeli.
    Neyse şunun şurasında senenin bitmesine az kaldı geçen sene ekime göre prim üretimimiz %43 artmış. Bakalım ne olacak.
    Kardeşim gel bese al eurobond fonlarını, yurtdışı borsalarını da paranı koru ekonomiye gir. Ne hep yastık altı yastık altı. Bıkmadı bu millet yastık altından.
    Dolar artınca satacaklardır illaki. Bese bekliyorum vatandaşı. Memur maaşı asgari ücrete eşitlenecek. 2. Bi destek şart oda bes. Gelin biriktirin.

İlginç bir korelasyonu keşfettiğim yaklaşık 2 senedirli, biri diğerini geçer sonra diğeri dğerini geçer vs., 2 alakasız kağıt ki tek ortak noktaları sermayeleri diyebiliriz biri 430 m diğeri 435 m olan alarko ve anhyt ki kabul ediyorum alarko daha potansiyelli lakin borcu ve yatırımı çok ve bunlar bitene kadarda bizim aktif büyüklüğümüz büyüyecek ve karlılıkta mutlaka alarkoyu geçeceğizdir, alarko 11 lerde iken biz 10 4 geçmekte zorlanıyoruz oysa biz çok iyi bir risksiz temettü şirketiyiz.
    Kağıda alıcı gelse çok değil 3 5 bin alan hemen satıyor, veya kademeler ona göre doluyor. Dün 10 21ve 10.23 de 100 er binlik alışlar pasifte bekliyordu.karar verdim bu kağıdı toplamaya devam edeceğim, yetinmek yok. Temettüleri ile beleşe aygaz, ccola, arclk alırım

Gittiğin yerde bi tutun ama.

The bank of ANHYT!!!
    Sessiz kral. Gidişide sessiz ve lotsuz. Ortada lot yok. Satan yok çünkü...

Neden the bank of ANHYT?
    bankalar mevduat topluyorsa bu bese para topluyor. Mevduatını çekme ihtimalin besi çekme ihtimalinden çok çok daha fazla.
    Bankalar kredi veriyor, eşşek gibi riskli. Batıda millete kredi vermiyorlar diye duyuyoruz, millet katakullici olmuş ve zaten varlık şirketleri ucuza alıyor.
    Bu verilen kredi batık mı değil mi ilgilenmiyor şak primini keser.
    Ee finansal geliri, hizmet geliride artıyor artık iyi bi noktada.
    Bir bankadan daha iyisi. The bank of ANHYT!!!@

8. Ortak valla ağzımızı sulandiriyorsun ama bak
     Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Neden the bank of ANHYT?
    bankalar mevduat topluyorsa bu bese para topluyor. Mevduatını çekme ihtimalin besi çekme ihtimalinden çok çok daha fazla.
    Bankalar kredi veriyor, eşşek gibi riskli. Batıda millete kredi vermiyorlar diye duyuyoruz, millet katakullici olmuş ve zaten varlık şirketleri ucuza alıyor.
    Bu verilen kredi batık mı değil mi ilgilenmiyor şak primini keser.
    Ee finansal geliri, hizmet geliride artıyor artık iyi bi noktada.
    Bir bankadan daha iyisi. The bank of ANHYT!!!@
    CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 78/141 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •