Sayfa 94/141 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon
Arama sonucu : 1127 madde; 745 - 752 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

1. Yazık ya,dolara yatırıp su gün bozdursaydim 3-4 katı anhyt alabiliyordum...tüm yatırımcıların Allah yardımcısı olsun ben dahil...iyice para pul oldu
     Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Millet oturduğu yerden para kazanıyor, biz ülkenin değerlerine yatırıyoruz ortak hale bak. Bi biz değer biçmişiz, dış güçler silmiş
    CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Bu şirketin verileri yani egm deki bilgiler işyat gibi her hafta kapta yayınlanmalı. Bu bilgiler çok önemli
    Genel kurul a gidersek seneye fln soyleyelim su yurt disina acilma isine bakiversinler.
    Bizim ufacik sirket bile balkanlarda is almaya basladi.Abimi yolladik peder doviz lazim buyumek icin diyor.
    Uluslararasi ticaret hukuku farklilik gosteriyor ama bu emeklilik sirketleri bizim sigorta sirketleri neden avrupa ya acilmiyor bari asya ya acilsalar.
    Onlarin da ihracati bu olur.
    Ytd syg

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Genel kurul a gidersek seneye fln soyleyelim su yurt disina acilma isine bakiversinler.
    Bizim ufacik sirket bile balkanlarda is almaya basladi.Abimi yolladik peder doviz lazim buyumek icin diyor.
    Uluslararasi ticaret hukuku farklilik gosteriyor ama bu emeklilik sirketleri bizim sigorta sirketleri neden avrupa ya acilmiyor bari asya ya acilsalar.
    Onlarin da ihracati bu olur.
    Ytd syg
    Bir gün oda gelir inşallah.

Ama daha öncelikli meseleler var uzunvade87.
    Öncelikle ülke gerçekten stabil hale gelmeli ve şu fukara iş gücü modundan katma değerli moda geçmeli ülke. Utanıyorum avrupalının ekonomik paspası olmaktan, turistlerin bizi fakir olarak görnesinden. Kimsiniz ulan siz? Ucuz çin gücü dediler, sonra türk modeli dediler, valla korkarım çinde asgari ücret 400 dolar diye vazgeçtiler çin modeli demekten yada siyasi kaygılar, çin filan amerika noluyo hayırdır çin filan diyosunuz diye bile işgillenebilir
    Bu noktada milli gelir artar ve hakkaniyetli dağılırsa anhyt zaten bir dev. Dünyaya kafa atacak kapasite var.
    Tapınakcılar iş başında, servetleri ile iş başında. Doların tamam bende hükümetw kızıyorum ama 17 tl iken borsa tabansa hop orda dur, var bi tapınakcı eli. Kimse kusura bakmasın ama isterse net rezerv -300milyar dolar olsun, doların 17 tl olması akla mantığa matematiğe aykırı. Bizim varlıklarımızında bir değeri var. Adam kağıt parası ile kat be kat çökecek. Var bi pislik.Fabrikalar çalışıyor mu çalışıyor.
    Vatanını seven dolar almasın bari altın alın .
    Tabi şu 5 li şirketin alacaklarını da tl yapın. Bişey yapın. Gösterin moral verin halka. Milli değerlerdeyiz diye tokat attırmayın bize.
    Ama bu ülke ne badireler atlattı, elbet bunu da atlatır. Bizden bir arjantin çıkmaz, ama siyasiler bunu bildikleri için kötüye kullanmamalı. Avrupalı, amerikalı da bilsin. Türkler para ile terbiye edilmez! , sizde olabilir, burada sökmez.Çocuğuma bir ayakkabı alırken çok pahalı dedirtmemelisin.
    Son düzenleme : RLC44; 19-12-2021 saat: 23:21.

Dolar beş para etmez bir para. Ama adamlar yerleştirmiş dünyaya. Herkes bilirki euro daha değerlidir. Doların çökmeyeceği ne malum? Yıllardırlı bu söylentiler yok mu? Belki yuan seni çok pis tokatlayacak? Hızlan dünya parası olacak. Ama bizde artıyorda artıyor. Yok o kadarda değil. Doların daha fazla artması hükümeti güçlendirir. Dış güçler hipotezleri tutabilir.

6. Her güne daha da fakirlesiyoruz,sabahları döviz kuruna bakmaya korkar hale geldim,sonumuz ne olacak bakalım

7. #ANHYT - Ocak - Kasım döneminde prim üretimi %29,47 artışla 9,0 milyar TL ye yükseldi.
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

8. Prim,portföy her şey süper,bu çeyrekteki bilancoyu cidden merak ediyorum...

Sayfa 94/141 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •