Sayfa 17/141 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 1126 madde; 129 - 136 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Dip neresi acaba? Teknik analiz yapan var mı?
    dibi kimse bilemez

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Dip neresi acaba? Teknik analiz yapan var mı?
    Ben ANHYT üzerinde biraz çalıştım. Sorunuzun üzerinden yaklaşık 3,5 ay geçmiş ama çok fazla konuşulmayan bu hissede şu sıralar 4.94 civarının iyi bir alış yeri olabileceğini düşünmekteyim. Eee zaten hisse 4.93 kapatmış...??? Fakat günlük MACD'in 0 ekseni üstünde hareketlerini göremiyoruz. Alış fiyatını görmek başka, alış zamanını tespit etmek başka...

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    dibi kimse bilemez
    Doğrudur, sadece yeterli sapmalarla doğruya yakın yerlerden alışa geçmek başarıdır...

5. Bundan başka dolar bazlı son iki-uc yilin diplerinde gezinen "ne yaptigi-yapacagi belli, borcu olmayıp kar eden-karini artıran" hisse kaldı mı bilmiyorum...

Dolar bazlı 7 yıl önceki fiyatlarda... Dağıttığı ufak temettüler bir yana, şimdi alan 7 yıl önce alan adamla aynı fiyattan alıyor...7 yıl önce alıp bekleyenin vay haline...

Is bankası grup hisselerinin fanatikleri olur normalde... ANHYT sahipsiz kalmış... Yabancı malı koymuş sepete, bekliyor...

Ülkenin genel ekonomik durumuna ilişkin beklentiler bir yana...

Uzun vade icin bu fiyatlardan portföye dahil edilebilir olduğunu düşünüyorum.

Bugünden yarına bir faydası dokunmayabilir, ancak en az 10 yıllık bir vadede "temettü geliri elde etmek icin" diğer BES şirketi avivasa ile birlikte aylık alımlarla biriktirilebilir olduğunu düşünüyorum.

6. Kısa vadeciler için çok sıkıcı bir kağıt.Hacim çok düşük..Bu senedi alan ekrandan uzak durup günlük işleriyle uğraşacak..Aksi halde dayanamayıp kesin satarsınız..

7.  Alıntı Originally Posted by Yumer Yazıyı Oku
    Kısa vadeciler için çok sıkıcı bir kağıt.Hacim çok düşük..Bu senedi alan ekrandan uzak durup günlük işleriyle uğraşacak..Aksi halde dayanamayıp kesin satarsınız..
    Bıktırmaya devam ediyor..Mayıs ayından bu yana 5.30 aşılamıyor. İnşallah en kısa sürede bu seviye aşılır..Ben bu şirkete güveniyorum umarım beni yanıltmaz..

Sayfa 17/141 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •