Sayfa 128/141 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon
Arama sonucu : 1126 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

1. Bugun bir baska fonda is bankasindan cok yuklu mal verdi. Tahminim 200k.

2. Iki konu var birincisi agustos ayi prim uretimi rekor kirdi yil sonuna kadar artisin devamini bekliyorum. Bes tarafida karlilik artarak devam etmekte. Dilayisiyla teknik karlilik cok artacak sanki. Portfoy gelirelrinin de iyilesmesini bekliyorum.

Alıntı Originally Posted by ikucukerdogan06 Yazıyı Oku
    Aslında Agesa da pahalı değil. Zira topladığı fon büyüklüğü Anhyt
    kadar ancak piyasa değeri Anhyt ın yarısından biraz fazla.
    Yani, onun da potansiyeli yüksek.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    İyi durumda Anadolu hayat rallide zamanı geldiğinde vites arttıracaktır ytd.
    Yazdıklarınız mantıklı.

4.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Anadolu hayat F/K 9,38 PD/DD 5,23 seans kapanış 49,98 yatayda kırmızı.
    AGESA hayat F/K 11,26 PD/DD 5,83 seans kapanış 70,75 % 3,66 primli.
    Büyük olan Anadolu hayat gerçek olan budur düşük çarpanlarla işlem görüyor hala satış peşindeler ytd.
    Bizi engelleyen 1 aylık ceza oldu ortak.... Cezadan sonra ralli ye devam edecektir

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Bizi engelleyen 1 aylık ceza oldu ortak.... Cezadan sonra ralli ye devam edecektir
    Mantıklı ortak Eylül ayı bitiyor Ekim ve Kasım ayı 2024 yılında belediye seçimleri var fakat borsa için önemli değil daha önemlisi yüksek enflasyon devam edecek banka mevduat faizleri düşük 2023 yılı gibi 6 aylık düşüş olmaz borsada şahsi düşüncem ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Mantıklı ortak Eylül ayı bitiyor Ekim ve Kasım ayı 2024 yılında belediye seçimleri var fakat borsa için önemli değil daha önemlisi yüksek enflasyon devam edecek banka mevduat faizleri düşük 2023 yılı gibi 6 aylık düşüş olmaz borsada şahsi düşüncem ytd.
    ANHYT ceosu yatırım gelirlerimizde 3 kat artış oldu dedi gecen hafta, bu kar demek rekor kar demek Ekim sonunu cok merak ediyorum ortak

7. Bizi ilgilendiren yeni emeklilik sistemi hikayesi de var...prim katlanacak kar katlanacak, ve türkiye de bu BES sistemi daha bebek modunda...güveniyorum anhyt ye

8. Ata uzerinden satan fon mali bitirdi gibi. Simdi fr oyak geldi satisa . Bir fon daha mal veriyor. Cok cok guzel

Sayfa 128/141 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •