Sayfa 134/141 İlkİlk ... 3484124132133134135136 ... SonSon
Arama sonucu : 1126 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

1. Son çeyrek 1.3-1.4 milyar TL kâr açıklayabileceğini düşünüyorum. Son çeyrek geldikten sonra yıllıklandırılmış 2024 tahminini piyasa daha sağlıklı yapacak ve şirketin potansiyeli gün gibi ortaya çıkacaktır.

2. Fon satislari hiz kesmeden devam ediyor ama 25 milyondan 14 milyona kadar da dustuler. Bunun buyuk kismi is bankasi istirakleri fonunda oldugu icin artik onu isteselerde satamiyorlar. Artik satabilecekleri sinirli bir mal kaldi ve fiyat da 43 lerde deniz yatirim seneye net kar tahminini 5.5 milyar olarak yazmis. Mevcut fiyata gore neredeyse 3 fk lardayiz.

3. 56 dan 40 a geldik. Allah’in her gunu yeni bir satici geldi tahtaya. Artik bitsin vallahi psikolojim bozuldu.

4. Herkese Sabır.
    Hisse büyüme hissesi. Önümğzdeki dömemde gelecek finansallarla “keşke şimdiki yifatlardan daha fazla alsaydım.” dedirtecek. Ben buna inanıyorum.
    Üstelik en az hisse başı 2 tl temettü vereceğini tahmin ediyorum. Dolayısıyla, bence, endişelenrcek bir durum yok ortada.

5. Bugun satis kademeleri bombostu tek bir fon satici idi. O da olmasa satisa gelen yok denecek kadar az. Eninde sonunda mali bitecektir. Bugun yarin ekim ayi prim uretimi aciklanir. Artis devam ederse son ceyrek rekor kar goruruz sanki. Yabanci takaslari 6 milyonun altina fonlar ise 14 milyona dustu. Artik geri sayim basladi diyebiliriz. Bunlardan kurtulmamiz cok iyi oldu seneye rekor karlar geldiginde ancak arkasindan bakarlar.

6. Ünlü uzerinden bir baska fon satisa basladi.

7. Ekim ayi prim uretimi 700 e yakin geldi oldukca iyi bir rakam. Ilk 10 ay 5500 oldu. Ortalama 550 lerden aylik 700 lere gelmis olduk. Net kari oldukca yukseltecektir. Fonlar vermeye devam etsinler. Zaten az bir mallari kaldi kurtulmus oluruz.

8. ANHYT – Anadolu Hayat Emeklilik’in prim üretimi geçen yılın aynı dönemine göre %116 artışla 5,5 milyar TL’ye yükseldi.

Geçen yıla göre %116 artış var.

Sayfa 134/141 İlkİlk ... 3484124132133134135136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •