Sayfa 31/141 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 1126 madde; 241 - 248 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

Şuna ara taban diyelim..
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Taban değil Hocam devre kesti. Taban 6,84 seviyesindedir.
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

7.50 taş gibi oldu, 155.000 lot destek geldi. 15 lotla 7.32 gösterdiler. Gün sonu çok ilginç olacağını düşünüyorum..

En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Adam 7.50 e 200 bin destek girmiş ç, istese yarısıyla tavan yaptırır. Amaç başka yeterince mallanamadılar sanırımm.

4. Bugün AKGRT > ANHYT şeklinde baya fırsat verdi.
    An itibariyle 10 kuruş AKGRT fazla...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7.67 şuan 20 kuruş arttı, yazıklar olsun. Ama bunun da günü gelecektir. Son gülen iyi güler

6. İş yatırımdan seans sonu 7,87 çizen arkadaş çok merak ettim o çizdiğin mallar dayının oğlunun hesabındaki mallar mı?

Nasıl olsa size emanet edilen paralar deniz yemeyen keriz millet ne olup bittiğinin farkında bile değil.

İyi okusunlar buraları dünyadan bir haber olup lafa gelince bazı konularda bu topiclerde mangalda kül bırakmayanlar.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. 7,87 çizdiğin malı 7,79 teslim et ne güzel.Bekleseydin biraz yukarıdan satardın.Bu 7,79 a kıyak geçtiklerin kim?Bu da teyzenin kızının hesabı mı?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. Saglam bir sirket mantikli sigorta ....iyi olan kazansin.teknik ve temeli cok cekici en cok grafigini begendim !

Al sat degildir.

Sayfa 31/141 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •