Sayfa 139/141 İlkİlk ... 3989129137138139140141 SonSon
Arama sonucu : 1126 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

1. Hissenin el değiştirdiğini düşünüyorum. Tahtaya hakim fonlar tahtayı yapamadıkları için terk ediyorlar bana kalırsa. Yeni bir balina yuva kuruyor olabilir. Şirketin önü açık, ekonomik anomalinin sona ermesinin de doğal bir itki oluşturması gayet olası.

2. İstisnasiz her Allah’in gunu yuklu satici geliyor. Bu surec bitmek bilmedi. Sinir sistemim alt ust oldu

3. Mal değişimleri sancılı ama sonuçları da bir o kadar güzel olur. Sabretmek lazım.

4. Cuma gunu kurumsal satislari 500 bin olmus. Emeklilik fonlari 350 yabancilar 150 satmis. Bu kadar satisa hisse hala 41 lerde. Bgn de cok sattilar. Is ve osmanli almaya devam ediyor takasa gore. Bu isin sonunda sanirim kurumsal mali kalmayacak. )))

5. Qnb satisa gelmis hossssgelmisssss. :D

6. Hahahhahah artik maliyet dusurmeye basliyorum. Tahta sahibi veya toplamaya calisan herif artik kimse inanilmaz arsizlasti. Hem toplayan arsizlasti hem satan fonlar. Komedi filmine döndu is. 50 ustunde fonlardan milyonlarca lot aldilar. Ve 40’altina izin veriyorlar su an. O satis yapan fonlar simdi alisa gecse catir cutur izin verecekler. İnanmak hakikaten guc…

Alıntı Originally Posted by lasvegas Yazıyı Oku
    Cuma gunu kurumsal satislari 500 bin olmus. Emeklilik fonlari 350 yabancilar 150 satmis. Bu kadar satisa hisse hala 41 lerde. Bgn de cok sattilar. Is ve osmanli almaya devam ediyor takasa gore. Bu isin sonunda sanirim kurumsal mali kalmayacak. )))
    Daha öncede yazdım ciddi mal var yatırım fonlarında %14,88 kaynak İş cep ytd.

Anadolu sigortada maliyetim 30 TL orada bile mecburen ağırlığımı azalttım farklı hisselere gittim ytd.
    Borsada bir deyim vardır borsacılar bilir düşen bıçak tutulmaz zaten düşüş trendine devam ediyor çok tuhaf durum gerçekten ytd.

Sayfa 139/141 İlkİlk ... 3989129137138139140141 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •