Sayfa 124/141 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon
Arama sonucu : 1126 madde; 985 - 992 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by lasvegas Yazıyı Oku
    Bes tarafinda inanilmaz bir buyume varken yeni yasa ile tes sistemi de buna eklenecek. Neredeyse her isveren brut maasin yuzde 10 unu kadar bir miktari buraya yatiracak. Emeklilik tarafi daha bebek sayilir. Su anda anhyt tarafinda 1.5 milyona yakin bes musterisi var fonlar 110 milyari gecmis durumda. Fonlarin yonetim ucretleri de katlamali olarak artmakta. Hayat police tarafi da giderek biyuyor. Sirketin sahip oldugu kendisine ait portfoy 6 milyara yaklasmis durumda.
    Cds ler düştü ellerinde eurobondlar var faizler arttı daha bir çok etken var, 3.çeyrekte mükemmel Bi kâr bekliyorum... Var mı tahmininiz?

2.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Cds ler düştü ellerinde eurobondlar var faizler arttı daha bir çok etken var, 3.çeyrekte mükemmel Bi kâr bekliyorum... Var mı tahmininiz?
    Cds ler düşünce neden eurobondların faizlerinin artacağını düşünüyorsunuz?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Eurobondların değil, ellerinde faiz getirisi olan TL yok mu anhytde, o acıdan dedim

4. CDS ile Eurobond arasında ters ilişki vardır, şu videodan bilgi alabilirsiniz (yaklaşık 6dk30sn itibaren) : https://www.youtube.com/watch?v=SmhQj96-u2E

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku

5. Faiz düşüşünde Euronond un değeri artar. Yani fiyatı yükselir. Herhalde bunu demek istedin.
    Elinde Eurobond olanlar son dönemde ciddi para kszandı.
    3. çeyrek kar tahminim 1.1 milyar civarı toplamda 9. ay itibariyle 2.4 milyar tl.
    Yatırm tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by ikucukerdogan06 Yazıyı Oku
    Faiz düşüşünde Euronond un değeri artar. Yani fiyatı yükselir. Herhalde bunu demek istedin.
    Elinde Eurobond olanlar son dönemde ciddi para kszandı.
    3. çeyrek kar tahminim 1.1 milyar civarı toplamda 9. ay itibariyle 2.4 milyar tl.
    Yatırm tavsiyesi değildir.
    Ortak kusura bakma ben en az 1.6 milyar bekliyorum o da en az ama

7. Bilanconun ayak sesleri galiba

8. İnşallah sen haklı çıkarsın.

Bilaçodan ziyade, Bes i desteklyecek yeni kararlar üzerinde çalışılıyor.
    Buna göre, Avrupada olduğu gibi, zorunlu Bes de şu an sadece çalışandan kesilen kesintnin yanı sıra işverende çalışan kadar Bes e katlı yapacak. ve Bes bu yüzden çok cazip olacak.
    Bu tasarının son aşamasına gelinmiş.
    (Yani 1000 lira çalışan kesintisi, 1000 lira işveren katkısı, 300 tl de devlet katkısı olacak. )
    Bu çıktığı anda, Bes fonları kısa zamanda 2 ye hatta 3 e katlayacak.
    Tabii, Anhyt ve diğerleri resmen uçacak. Tutabilene aşkolsun.
    Yatırım tavsiyesi değildiir.

Sayfa 124/141 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •