Sayfa 73/141 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon
Arama sonucu : 1126 madde; 577 - 584 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

1. 2022 için ceyreklik ANHYT 200 milyon ve üzeri..AGESA da 160 milyon üzeri olsun yeter....aslında sermayesine göre ANHYT bı 300 leri görebilsek süper olurdu ama zamanı var galiba...AGESA bir supriz yapıp sermayesi kadar kar yazabilirse 40 lari görür...kendimi ilk kez bu kadar rahat hissediyorum borsada..bakalım hakkımızda hayırlısı

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Haklisiniz...
    Ben beklerim yaşlanincaya kadar dursun;)
    Ytd syg

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    beklenecek en kral kağıtlardan birisi sessiz kraldır uzunvade. Hep beraber bekleyelim inş.

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    2022 için ceyreklik ANHYT 200 milyon ve üzeri..AGESA da 160 milyon üzeri olsun yeter....aslında sermayesine göre ANHYT bı 300 leri görebilsek süper olurdu ama zamanı var galiba...AGESA bir supriz yapıp sermayesi kadar kar yazabilirse 40 lari görür...kendimi ilk kez bu kadar rahat hissediyorum borsada..bakalım hakkımızda hayırlısı

dostum gün gelecek anhyt sermayesi kadar kar yollayacak. agesa ise böyle düşük sermaye ile nerelere gider tahmin edemiyorum.
    benimde kafam acayip rahat. satmak mı asla? sessiz kralıma yamuk yapmam. bana ne güzel bi maaştan fazlasını veriyor. aşığım bu kağıda galiba.

sırf iş bankası iştiraki diye ve ekmek yediğim isgsy, iskur, isctr, isbtr ve ismen hatrına ve tskb hatrına ve yıllar yıllar sonra öğrenci iken bugünün parası ile 10 tl maxipuanımı kesti diye( 10 lira bile önemli idi benim için) uyuz oldum iş bankasına, ki çok severdim, hesaplarımı kapattım ama şimdi iş menkul değerlerde hesabım, iş bankasında hesabım ve anhyt ta besim var. ama maximum kart mı? kullanmam
    sessiz krala dua etsinler...

5. ))) sesli güldüm ortak,kredi kartını bende kullanmam bu mendeburlarin ))
     Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    sırf iş bankası iştiraki diye ve ekmek yediğim isgsy, iskur, isctr, isbtr ve ismen hatrına ve tskb hatrına ve yıllar yıllar sonra öğrenci iken bugünün parası ile 10 tl maxipuanımı kesti diye( 10 lira bile önemli idi benim için) uyuz oldum iş bankasına, ki çok severdim, hesaplarımı kapattım ama şimdi iş menkul değerlerde hesabım, iş bankasında hesabım ve anhyt ta besim var. ama maximum kart mı? kullanmam
    sessiz krala dua etsinler...

6. Sayfadaki ortaklara öncelikle iyi günler,
    Yaklaşık 1-2 ay önce uzun vade (vadede sınır yok) listeme ekledim, hem ANHYT hem de AKGRT
    İkisini de bu süre içinde takip ettim ve bu sene başı itibari ile AKGRT yi satarak tek sigorta hissem kalacak şekilde 50k lot hedefiyle devam edeceğim.
    Sabancı firmalarına karşı olan tutumum da bu kararı vermemde etkili oldu. (Sabancı Ailesinin yeni fertleri sadece var olanı tutmakla hatta satmakla ilgililer)
    Umarım uzun vadede hedefleri bir bir yakalarız
    Herkese gönlünüzce yaşayacağınız sağlıklı günler dilerim...
    Slower , Older , Smarter __ Daha Sakin, Daha Olgun, Daha Akıllı

Hayırlı olsun sn. Arhisa. Bir zamanlar bende akgrtye ortaktım ama iyi şirket olmasına rağmen tercihimi anhyttan yana kullanmıştım senin gibi, nekide yapmışım, anhyt mükemmel bir şirket.

Bugün teb 200k, günlerce satan ünlü 16k aldı. Satanlar genel olarak dağınık, yükseltmeden toplamaya yeminliler. Son düzlüklerdeyiz.

Sayfa 73/141 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •