Sayfa 36/141 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 1127 madde; 281 - 288 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hoş geldiniz ortak. Yeni bir vagon olarak kısa listenizde olmasına sevindim....
    Ana ortağına da bekleriz
    Valla diproyal ortağım çok düşündüm taşındım. Az olsun, çok gitmesin ama istikrarlı gitsin az buçuk temettü verimi iyi olsun diye ne olabilir dedim git gel akarı kokarı olmayan, insanların geleceğini parası olsada olmasada düşünmek isteyeceği bir sektör bes.
    Peki avivasa mı anadolu sigorta mı dedim? Anadolu demek halk demektir, az ile mücadele başaran demektir gerekirse. Avivasa çok asortik be ismi. Bana gelmez. Anadolu hayat iyidir. Hem sabancılardan akgrt var. Besimizde burası olsun, iş grubundan. Akgrt yeterince uyuz, birazda buranın uyuzluğunu görelim.

2. Ben de iki senenin sonunda uzun vadeli olarak aldım sonunda. Minimum 77 kuruşluk bir temettü beklentim var.

Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    Ben de iki senenin sonunda uzun vadeli olarak aldım sonunda. Minimum 77 kuruşluk bir temettü beklentim var.
    40 kuruşu öpüp başıma koyarım,sevgili diye beraber yatarım.

4. Nerde akmaz kokmaz uyuz ama sağlam kağıt var orda bitiyoruz sonra tahta kalkana kadar alem malı götürmüş oluyor,bu tahta da daha ne kadar patinaj yapacak bakalım

5. Değerli Ortaklar,

Şirket ile ilgili sorusu olan varsa bildiğim kadarı ile yanıtlamaya çalışayım.
    Yukarıda temettü konusu geçmiş, tarihsel ortalama olan %70 dağıtım oranı ile hisse başı 80-85 krş brüt temettü mümkün diye düşünüyorum, geçen seneki gibi %78 dağıtım oranı ile 90-95 krş mümkün olabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Bende sizin gibi düşünüyorum ama hisse ağırkanli bazen alım fırsatı sandığımız dönemde bekletip geç açılabilir
    Kaç gündür aynı yerinde endeks umrunda olmadı, şaşırtmadı

7.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bugün AKGRT > ANHYT şeklinde baya fırsat verdi.
    An itibariyle 10 kuruş AKGRT fazla...
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Aynı fırsatı şimdi ANHYT > AKGRT şeklinde oluşuyor.
    An itibariyle 60 kuruş civarı ANHYT fazla...
    Aynı fırsatı şimdi AKGRT > ANHYT şeklinde oluşuyor.
    An itibariyle 90 kuruş civarı AKGRT fazla...

Bu pair trade işi iyi gidiyor. Temettüler sonrası hayat farklı olacaktır...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8. Geçen yılın ilk 11 ayına göre prim üretimi artış oranı %51 mi ben mi yanlış hesaplıyorum?
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ve tüm ilgili maddeleri kapsamında yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 36/141 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •