Special Days Image
Sayfa 101/191 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon
Arama sonucu : 1526 madde; 801 - 808 arası.

Konu: EDIP - Edip Gayrımenkul

1. Metro gedik global ceblerinde sıfır araba alacak kadar para yok gelmişler hısseyle dalga geçiyorlar akın ailesi utanın hissenızden sizinla maşak geçiliyor yazık ismnize haddını bıldırın bu adamların

LG-H840 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by cefri Yazıyı Oku
    Rahat ol eli kulagında içimdeki his patron alım yapacak endekse göre sudan ucuz iflas ettim dese 3 tl tapu karşılıgı var şirketin borsa sorumlusu söyledi portföyümün tamamını edip e atacagım 0.62 fıyatta haftaya ciddi miktar alırım eninde sonunda alacaklar çünkü bu fıyat endeksle bagdaşmıyor satıcıda yok üsdeki satıcı baskı icin duruyor onun elındekı malı alacam yeterkı satkaıstedıgım dıger kagıt biraz çıksın inşallah edip yukselmeden alırım

Herkes takip ediyor ama faliyete geçen grub yok yada ben öylesanıyorum. Koskoca edip speklerin oyuncağı olmuş. Patrondan destek bekliyorum. Beklediğin yeter. Yükselişe geçer gibi bir ense çekti borsa eksiye gidince aşağı verip bayağı bir ky avladı. 0.64 geçildiğinde önü açık gözüküyor.
    Ytd.

AVM'ye paralı insanların rahatlıkla geleceği kavşak, metro istasyonu, servis arabaları v.s. sağlanmalı.

O takdirde doluluk oranı artabilir. Borc ödeme kapasitesi oluşur. Şimdiki durumda borç azalmaz.

AYRICA patron 500 milyon ek sermaye koymalı. Borcu kapamalı.

Diye düşünüyon...... bea...!
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

4. Bedelli sermaye artısı planlamalı kagıt baska turlu adam olmaz 1.20 kadar cekıp orada tutup befelli yaparsa taş gıbı kagıt konumuna gırer yapabılır 2019 da benım ıçın süprız degıl

5. Xxxxxxxxxxxxxxxxx
    Son düzenleme : neden07; 12-10-2018 saat: 11:24.

6. edip ivi mi çaktın 0.60 a neden geemiyorsun şu 0.60 ları nefret ettirdin bana 0.6x ları :D :D :D

7. Edirne iplik boynumuza dolandı şehir olarak medenidir ama bu akın holding mefeni fegil gemisine binen kişileri denize attılar

8. O kadar çok hata yaptılar ki kendileri bile anlayamadılar bence bu duruma nasıl geldiklerini.

Sayfa 101/191 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •