Special Days Image
Sayfa 111/191 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon
Arama sonucu : 1526 madde; 881 - 888 arası.

Konu: EDIP - Edip Gayrımenkul

1. 09.11.2018
    06:36:41*edip gayrimenkul'ün 2018 yılı 9 aylık konsolide net dönem zararı 146.626.417 tl(önceki -16.365.804 tl)

2. Ben buraya yazı koydum...!!!!!....

Aklı gitti...

Yatırım finansman ve iş yatırım sattığını geri aldı......!!!!!!!

Gel gel yapıyorlar....hissede operasyon var...!!!!!

Öz sermayede...korkunç erime var...12 aylık bilanço ve sonrası...öz sermayeyi tüketecek...!!!!

2019 BU ŞİRKETİN YOĞUN BAKIM YILI....!!!!!!!

500 milyon borç unutmayın....avm'de...boş dükkanları görün....

Yıllık kar gücü ile bu borçlar ödenemez...!!!!!!

Varlık satışı ve yüklü bedelli sermaye artışı yapması lazım...

Beleş rantiye avm'cilk...ülkede sıkıntı...ekonomik sıkıntıyı biliyorsunuz...

Bu tip şirketler....borçlarının faizini ödemede bile zorlanacaklar....!!!!!!!

3. Ben çaktım dondu kaldılar.
    Şimdi istediği yöne gitsin ....
    Bakalım ne yapacaklar.
    Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

4. hissede büyük operasyon olabilir....

Fakat verileri korkunç kötü...

Bu şirketin mali durumu konkardato...

500 milyon borç tl olsa....

Yıllık faizi...% 30'dan...ki en az değer bu faiz bugün...

150 miyona yakın....faiz gideri...oooooohaaa....!!!!!!

5. Şirketin içine para koymasınlar.....varlık satışı...yada çok yüksek bedelli bu şirket....önümüzdeki her üç ayda tam batağa boğulur...

Patronun avm den ümüdi olsa sermaye artırımı yapar...

Siz iş yapmayan şirkete para yatırırmısınız...

Bu adamlar harbi dangalak...arsaya sabancı...2000 li yıllarda bi çuval dolar verdi...bunlar satmadı 2009'da arsanın üstüne avm koydu...

Avro borç...avro kiralar...önce avro patladı...sonra avm ler mantar gibi...ohhhh bedava rant...avro kira al ...avro borç öde...

EEEEEEE deniz bittiii...atta düdüt....sen yatırımcı ile gelirini paylaşmassan...

Bu adamlar ateks'tede böyle aynı kafa......!!!!!!!!....

Ben ankaranın yerinde olsam böyle danga düdüklerden alırım sermayeyi....!!!!!!!!!

6. baddog nikli arkadaş kötülemek için baya bi emek sarfetmiş niye bu kadar sık yazdığı beni şüpheye düşürdü doğrusu.edip1.jpg
    Attached Images Attached Images

7.  Alıntı Originally Posted by ceyhansem Yazıyı Oku
    baddog nikli arkadaş kötülemek için baya bi emek sarfetmiş niye bu kadar sık yazdığı beni şüpheye düşürdü doğrusu.edip1.jpg
    ayrıca kredi 13yıl vadeli ve firma avm kira geliri euro paşabahçenin kiracı olduğu arazi satılık özsarmeye yeme durumu yok defter değeri 1,27

8.  Alıntı Originally Posted by ceyhansem Yazıyı Oku
    baddog nikli arkadaş kötülemek için baya bi emek sarfetmiş niye bu kadar sık yazdığı beni şüpheye düşürdü doğrusu.edip1.jpg

Sana neden şüpheye düştüğünü soran olmadı...

Yılda 10 milyondan fazla zararı olan bir şirket....

500 milyon borcu nasıl ödeyecek bunu soran oldu...

Senin dediğin eski fabrikaya babanın oğlu 50 milyon vermez....bunlar 5 senede...10 milyon dolar üzeri maliyeti olan otellerini...6 milyon dolara zor sattılar..o parada 3 ayda buhar oldu...buralarda ali cengiz oyunu yapma...

Sen ve senin gibiler ..500 milyon borcu olan edip iplik....yıllık faizi en az...75 tl olan bu borcu nasıl ödeyecek...

Her sene zarar üstüne zarar...avm'ler....birbiri ardına patlıyor...enayi devri...saltanat lale devri bitti...

Kar etmeyen para kazanamayan şirketin içine hangi patron para koyar...bu iş böyle giderse...

Edip bu akın gurubunun diğer varlıklarınıda yiyecek...

Adamlar hissede büyük operasyon yapıyor...hisse her an elde patlayabilir...

Hissede elde kalanın canı çıksın formasyonu var...

Spk...bu şirketi gözaltı pazarına atması lazım...!!!!!!!!!

Sayfa 111/191 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •