Sayfa 113/192 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163 ... SonSon
Arama sonucu : 1529 madde; 897 - 904 arası.

Konu: EDIP - Edip Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Ucuz değil ucuzdanda ucuz.

Arkadaşın tahtası kapalı Pirintaş'ta...çok güzel masalcı dedeye nal toplattıracak yazıları var...okumanızı tavsiye ederim....

Sen şimdi ne dersin sıra edip'temi...?????

Bu hissenin tahtasını kapattırayım deme sakın.....mübarek...!!!!!!!

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Ucuz değil ucuzdanda ucuz.
    Bu şirket bu kadar korkunç borcu nasıl ödeyecek...yazı koyarmısınız buraya derhal...!!!!!!!!!!!

3. Beyler bu şirket...

Yıllık geliri ile...

Bırakın borcunu ödemeyi....

Borcunun faizini ödeyemez...!!!!!

Patron bu şirketin içine çuvalla para koyması lazım...!!!!

Nedir o ...koyması gereken para...yüklü bedelli sermaye artırımı...!!!!!

Peki ben size soruyorum...kar etmeyen şirketinize siz para koyarmısınız...koyduğu parada buhar olacak...

Bakın yakın zamanda otel satışı yaptı...6 milyon dolar civarı...

Bu edip varya edip...dinazor gibi...anında yuttu o parayı yok etti..

Sermaye koysa ne olacak..aşşağı tükürsen sakal..yukarı tükürsen pıyık..!!!!!

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Senin ne işin var orda hırlayıp duruyorsun mahallede kedi bırakmadın aslan patronunu kızdıracaksın sonunda.yapay gerizeka sen ne anlarsın borsa dan sat git patrona yalakalık yapayım derken milletin günahına girme o paraları brezil yada karnavalda mı yedide borç borç diyosun kaça satın almış katipi.

Soruma cevap vermediniz....

Tekrar soruyorum bu şirket...edip...kar etmiyor edemiyor...500 milyon borcu nasıl ödeyecek...

Onu cevabını bekliyor yatırımcı...

Böyle sanaldan hakaret...çok ayıp...!!!!

Tekrar soruyorum...bu şirket ...yıllardır yatırım borcunu ödeyemiyor...ödemiyor...şirketin borcunun faizini ödeyecek geliri yok...satacak değerli malıda yok...borcunu kurtaracak...!!!!!!!!!

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Bak o borcu biz ödüycez sen devrelerini yakıcan off yap off anladı.

Alacağınız hissenin borç rasyoları çok kötü olmasın...zaman kötü..bakın bu bilgileri size bedava kimse vermez..avm lerin durumuda pek iyi değil...diğer yazılarınızı okudum..kapanan kapanacak tahtalarda uzak durun...çoluk çocuğun rızkı...üzülürüm...evdekilerin haberi varmı böyle tuhaf yatırımlarınızdan...bakın borsa yatırımları yüzünden aileler bile dağılıyor...sen beni dinle zararın olmaz....hakaret içerikli yazılarını görürsem ağzına biber sürecem...bi daha görmeyim..tmm...!!!!!

6. Sana kaç oldu anlatıyorum bu rası oyun masası iyi olan iyi tahmin yapan kazanıyor bu işi senaryoyu yazan patron. Burda önceki yazılarımı oku anlamadığın kelimeler ola bilir google dan ara bu borca neden takıyorsun halka açıklık oranı %52 yi geçti şimdi kağıt çok agresif hareketler sergiliyecek patronun derdi borç değil öyle 150 milyon borç nedir patron ucuzdan hisseleri toplama derdinde 50 tane senaryo yazarım patronun yapacağı oyunlarla ilgili 1.cisini yazayım borsa üyelik aidatını ödemiyerek borsadan kendini attırmaya çalışacak ve borsa dışın dan hisseleri topluyacak hakim ortak konumunu kazanınca borçların hepsi hesaplara şirket olarak geri dönecek.borca kafanı takma.

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Sana kaç oldu anlatıyorum bu rası oyun masası iyi olan iyi tahmin yapan kazanıyor bu işi senaryoyu yazan patron. Burda önceki yazılarımı oku anlamadığın kelimeler ola bilir google dan ara bu borca neden takıyorsun halka açıklık oranı %52 yi geçti şimdi kağıt çok agresif hareketler sergiliyecek patronun derdi borç değil öyle 150 milyon borç nedir patron ucuzdan hisseleri toplama derdinde 50 tane senaryo yazarım patronun yapacağı oyunlarla ilgili 1.cisini yazayım borsa üyelik aidatını ödemiyerek borsadan kendini attırmaya çalışacak ve borsa dışın dan hisseleri topluyacak hakim ortak konumunu kazanınca borçların hepsi hesaplara şirket olarak geri dönecek.borca kafanı takma.

Borç...150 milyon değil....

500 milyon...tl..

72 milyon avro ve üzeri...alaman parası...bir avro...6 tl...

Bu paranın faizi yıllık...4 milyon avro civarı...ne eder...4x6=24 milyon faiz...anladın..

Bu şirket bir yılda bu kadar kazanmıyor...yani....!!!!!

Diyelim bu borcu tl'ye çevirdi...o zaman dahada vahim...onun faizi..en az..100 milyondan fazla...!!!!

Bence sen bu borsadan anlamıyon bir bilene sor...bak herşeyin gider...önce paran...

Sonrada akılın...!!!!!

Avronun....yıllık faizi..şu an piyasalarda...en az...% 6...onun içindir ki yukardaki hesabı öyle yaptık..!!!!

8. Patlamıyanları gördüm onun için patlasın diye alıyorum biz 10dan alırız kaybederiz patron 10dan satar kazanır 0, 50kuruştan alır yine kazanır çünkü bütün malın üzerine konar işte ben ondan burdayım yani kazanmak için. boş laflara bakarsan kötü yatırımcısın ama patronsan olay çıkarma peşinde isen haklısın .sen yine kazanacaksın.birkere 1milyonluk şirketinnin sermayesini 100 milyona çıkardı bu borç yerine dense 100 milyonu ortağımıza verdik 5 yıllığına dese anlaşılır.

Sayfa 113/192 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •