Sayfa 114/191 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon
Arama sonucu : 1527 madde; 905 - 912 arası.

Konu: EDIP - Edip Gayrımenkul

1. Ben borsa dan anlamıyorsam senin ne işin var orda satanlar gitti niye sen satamıyormusun sat kurtul amacın bize sattırmaya mı çalışmak tamam sana göre borcu var bana göre yok sen maaşlı birisin ozaman burda sürekli borç borç borç diye yazıyorsun sen bu borca inanıyorsan sat gitsin senin derdinne fikrin varsa söyle dinliyelim. Hak hakkını verene göre değişir benden sana helâlinden teşekkürü borç bilirim.

2. Kabusluk yapacağına bunları da yap bedva hisse kapmaya uğraşacağına uğraşma yok zırnık yok.AKIN HOLDĐNG A.Ş. 22.310.411 34,32
    NURĐ AKIN 7.980.824 12,28
    FEZA HOLDĐNG A.Ş. 6.999.479 10,77
    DĐĞER ORTAKLAR 27.709.286 42,63
    TOPLAM 65.000.000 100,00
    • 30.09.2018 itibarıyla Şirketin Halka Açıklık Oranı : % 52,88’dir.

3. Bunlar şirketin blançosunda var

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    * 2017 Eylül ayında Şirketimiz geliştirmiş olduğu Otel projesinin satışı gerçekleştirilmiştir ben blançoda göre medim
    Ben yazdım okuyan olmamış otel satıldı kaça satıldı çok bilmiş arkadaş onu da yaz kaça sattıklarını patronuna söyle hep borçları yazdırıyor birde alacakları yazdırsın.

5.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Beyler bu şirket...

Yıllık geliri ile...

Bırakın borcunu ödemeyi....

Borcunun faizini ödeyemez...!!!!!

Patron bu şirketin içine çuvalla para koyması lazım...!!!!

Nedir o ...koyması gereken para...yüklü bedelli sermaye artırımı...!!!!!

Peki ben size soruyorum...kar etmeyen şirketinize siz para koyarmısınız...koyduğu parada buhar olacak...

Bakın yakın zamanda otel satışı yaptı...6 milyon dolar civarı...

Bu edip varya edip...dinazor gibi...anında yuttu o parayı yok etti..

Sermaye koysa ne olacak..aşşağı tükürsen sakal..yukarı tükürsen pıyık..!!!!!

Kafa almıyor...göz görmüyor...okuduğunu anlamıyor...vahhh...vahh..vahhh...!!!!!

Bak yukarda ne yazıyor...otel satıldı diyor...kaç paraya 6 milyon küsür dolara...kime satıldı...ortağı ağaoğluna...hani var ya ...en böyük inşaatçı Ali ağaoğlu...

Otel satışından gelen para nerde...borçlara gittiii...bankaya ödendi...atta düdütttt...daha ne paralar yiyecek bu...

500 MİLYON tl DİYOM....80 MİLYON AVRO DİYOM....cancağzım...senin harbiden kafamı gitti...safamı yatıyon...

Bak bi daha diyom...oteli Ali ağaoğlu ile ortak yapmışlardı...% 60'a yakını ağaoğlunundu...

Akın gurubu...kendi paylarını....ali ağaoğluna sattı..Akın gurubunun payı....% 50 den azdı...

Satış'tan gelen para...6 milyon dolar küsür idi...!!!!

6 milyon dolar küsür para...borçlara gitti..buhar oldu...anladın...!!!!!!!

6. 6 milyona otel satıyor öylemi hani belgesi.30 milyona arsa al 6 milyona sat senin patron baya akıllımış.

7. Edip Gayrimenkul’den konuyla ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklama şöyle;

“Şirketimizin Mahmutbey-İstanbul’da bulunan arsası üzerinde Ağaoğlu Grubuna bağlı Akdeniz İnşaat ve Eğitim Hizmetleri A.Ş. ile geliştirmiş olduğumuz Otel projesinin natamam haliyle satışı yapılmış olup toplam satış bedeli üzerinden şirketimiz payı KDV hariç 6.085.500 USD olarak gerçekleşmiştir.â€

Gördünmü kalın kafa....!!!!!!!

8. Edip Gayrimenkul, Akdeniz İnşaat ile geliştirmiş olduğu Otel projesinin natamam haliyle 6.085.500 dolara satışının yapıldığını bildirdi.

KAP Açıklaması:

Şirketimizin Mahmutbey-İstanbul’da bulunan arsası üzerinde Ağaoğlu Grubuna bağlı Akdeniz İnşaat ve Eğitim Hizmetleri A.Ş. ile geliştirmiş olduğumuz Otel projesinin natamam haliyle satışı yapılmış olup toplam satış bedeli üzerinden şirketimiz payı KDV hariç 6.085.500 USD olarak gerçekleşmiştir.

Sayfa 114/191 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •