Sayfa 153/192 İlkİlk ... 53103143151152153154155163 ... SonSon
Arama sonucu : 1532 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: EDIP - Edip Gayrımenkul

1. Bence avm satıp yeni proje yapsınlar yıkıp konut yasınlar en güzeli gökdelen diksin

2.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Bence avm satıp yeni proje yapsınlar yıkıp konut yasınlar en güzeli gökdelen diksin
    Aklımda olanı yazdın bende öyle düşünüyorum avm nin halka arzıda süper olur birde çıpıcıdaki arsaya gökdelen diktimmi hasılat paylaşımı kendi şirketide yapmaya hazır olur halka arzdan elde edeceği para nakit sıkıntısınıda ortadan kaldırır.

3. Ateks edip bu kadar borçlu durum iken böyle bir işbirligine birliktelige gitmez edip borçluluk yüksek ateks durum tam tersi ateks hissesi var bende ordan çırpıcı deresinden birsey çıkmaz kamulastırma için belediye şuan para ödememek istemiyor ateks dava açmadı hakkını savunmadı orası tam belirsiz okullu neden hisselerini sattı senelerce bekle para deger kaybetsin temmettü alma borçlulugun azalmasın surekli zarar elinde. Bir tane avm var eeee gelecekte ne getireceksin bence kottan çıkması en dogrusu atakule gyo gibi elinde arsa yok ise mevcut yık reziadans yap üstünü alt taraf avm olarak planla en azından kira alabilecegin alan artar ama bu borçlulukla bankaları ikna etmen zor neyi yeminat göstereceen wc almaz seni edip degil mi vergi vermemek adına sürekli zarar et guzel is atek işi zor bence

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi degil

4.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Merak etmeyin degerleme raporlarını istedikleri gibi hazırlarlar
    Bu yazdıklarınıza katılıyorum ciddi manada bende soru işareti oluşuyor kalamış ihalesine borçlu şirketler nasıl katılıyor diğeri ise edip gayrimenkulün arsasını ali ağaoğlu tarafından hiç bir masrafı olmadan hasılat paylaşımı anlaşılıyor borcun kaynağını çözemedim uluslararası gayrimenkulün sermayesi 100 milyona çıkarıldı 1453 projesinde bir iştirakimi var borçlar burdanmı kaynaklanıyor. Bu borcun karşılığında ne yapılıyor az para değil.

5. Cem okullu maliyeti 1,53 diye okumudum sosyal medyada biri yazmış dogru adam o kadar bekle 0.87 sat gitsin adam parayı dusunemiyorum

6. Ateks kaza zedeler cimer,sok başvuru yapqcaklarmış şirket yönetimini yeni tanısılar zaten spk,cimer yönetenker bunlar burda kimi kime sikayet ediyorsun degil mi aslında bizlerde kabahat degil mi
    Feyza hnm hangi yatta hangi koyda geziyor belki.....
    Ytd

7. Cengiz okullu yönetimde olan biriydi şimdiki yönetimde olmaması şirketin içinde olmuş biri olarak bu paylar borsa dışı anlaşılmış olarakta satılmış olabilir veya başka hesaplarda olabilir şirketin imkanlarını bilen biri olarak hisse satışı esas sözleşmede bir maddeye bağlanmışta olabilir. Bence takılıcak bir durum yok.

8. Muhtemelen satılan lotları yönetimden biri almıştır hissede spekülatif hareket olsa kendi yapardı zaten namını bilmeywn yok tahtayı yukarı çeker 2 üstünde satardı rahat güçü ve ekibi bu işi yapardı amaaaa yapmadı.her neyse adam sattı Önemlinolan hisse çıktığı yerden mermi gibi düştü şirket yönetimi belli ki hissenin değerli olmasını istemiyor

Sayfa 153/192 İlkİlk ... 53103143151152153154155163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •