Sayfa 172/191 İlkİlk ... 72122162170171172173174182 ... SonSon
Arama sonucu : 1527 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: EDIP - Edip Gayrımenkul

1. bıst %0,62

gmyo sektoru ise % 1,19 artıda

pozitif ayrışma buna denır

2.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    2018 / 9 aylıkta 170 milyon borç ödemiş
    2019 /9 aylıkta ise 32 milyon ödemiş

2018 yılında bu kadar borç ödeyerek batmadıysa bundan sonrası guzel olacaktır.

kap ta borcunu ödeyemediğine dair bir haber yok aksıne halk bank ile borcunuda yapılandırmış 2030 yılına kadar.
    Diyelim ki borcunu ödeyemedi lüleburgazda koca bir fabrika ıyı teklıf gelırse satarız dıyorlar

daha bırçık detay yanı bu şirket ın batması yada borçlarını ödeyememesi mucize olur zaten 2019/9 aylık ta yukselişi görüyoruz .

İnsanların kafası nıye karışsın burda guzelce konuşuyoruz acıp bir bilançoya baksalar okusalar gorecekler neler oldugunu yanlız sen buraya devamlı borçlarını odeyemıyor dıyorsun ama buna ait bir bilgi yoktur farklı bır konu bul bence

dun karanlık odada 96 tamamı alındı bugun yada yarın 1 lira üstü kapanış direncinı kıracaktır. kısa vadede 1,20 orta vadede 1,60 uzunda ise 2 lira hedefim

Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Edip İplik San. Ve Tic. A.Ş.
    27.06.2019 13:39
    2019-2020-2021 yıllarında yapılacak toplam 11.750.000 Euro (Onbirmilyonyediyüzellibin Avro) tutarındaki anapara ödemesinden 6.350.000 Euro (AltımilyonüçyüzellibinAvro) kısmının, ödeme planının 03.Nisan.2030 tarihli taksitine eklenmesi konusunda Halk Bankası ile mutabık kalınmıştır.

12 milyon avro borç taksidin.....

6 milyon avro'sunu ödeyemedi.....

Toplam borç.....80 milyon avro civarı....

Kapta borcunu ödeyemediğine dair haber......!!!!!!!!!!!!!!!......

Bilerek insanları yanıltıyorsun.....sizin gibi birisinin kap haberinden haberi yok.......!!!!!!!!!!!

3. Yıllık geliri ile borcunun faizini ödeyemez.....!!!!!!!!!!!!...

4.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    2019-2020-2021 yıllarında yapılacak toplam 11.750.000 Euro (Onbirmilyonyediyüzellibin Avro) tutarındaki anapara ödemesinden 6.350.000 Euro (AltımilyonüçyüzellibinAvro) kısmının, ödeme planının 03.Nisan.2030 tarihli taksitine eklenmesi konusunda Halk Bankası ile mutabık kalınmıştır.

12 milyon avro borç taksidin.....

6 milyon avro'sunu ödeyemedi.....

Toplam borç.....80 milyon avro civarı....

Kapta borcunu ödeyemediğine dair haber......!!!!!!!!!!!!!!!......

Bilerek insanları yanıltıyorsun.....sizin gibi birisinin kap haberinden haberi yok.......!!!!!!!!!!!
    ödeyemedi nerde yazıyor benmı okuma bılmıyorum, borcun bır kısmını vadesını ileri taşıyor, şirket elini rahatlatıyor.

Yanlış bilgi veriyorsun yapma boyle şeyler suç işliyorsun

5. Ben anlamak isteyen için koydum yazıyı....!!!!!!!!!!!

Göz bakar...beyin görür....

Siz edipe ....aşık olmuşsunuz....

Aşkın gözü kördür....onun için göremiyorsun....

Görsende işine gelmez...oda ayrı bir konu.....!!!!!!!!!!

6. Saaadete gelelim.....siz bana izah edin.....

500 milyona yakın ana borcu olan.......bir yıl içinde faiz ve ana para taksitleri 50 milyona yakın edip...bu borçları nasıl ödeyecek....

Bana bunun açıklamasını yapın....

Şirketler para kazanıyor her yıl temettü ödüyor.....edip borcunu ödemekte zorlanıyor....

Bu şirket ne zaman kar edecek....

Temettü ödeyecek.....!!!!!!!!!!!!!!

7. Saaadete gelelim.....siz bana izah edin.....

500 milyona yakın ana borcu olan.......bir yıl içinde faiz ve ana para taksitleri 50 milyona yakın edip...bu borçları nasıl ödeyecek....

Bana bunun açıklamasını yapın....

Şirketler para kazanıyor her yıl temettü ödüyor.....edip borcunu ödemekte zorlanıyor....

Bu şirket ne zaman kar edecek....

Temettü ödeyecek.....!!!!!!!!!!!!!!

8.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Ben anlamak isteyen için koydum yazıyı....!!!!!!!!!!!

Göz bakar...beyin görür....

Siz edipe ....aşık olmuşsunuz....

Aşkın gözü kördür....onun için göremiyorsun....

Görsende işine gelmez...oda ayrı bir konu.....!!!!!!!!!!
    biraz araştırsan anlayacaksın durumu 2020 ve 2021 vadesi henuz gelememiş borcunu nasıl oluyorda ödeyemedeğini iddia ediyorsun daha vadesi gelmedi tekrar ediyorum bunu adı yapılandırma bilanço rahatlatmak cari oranını ve likitide sağlamak için yapar bunu firmalar.

bak aşağıdaki kap haberini al halkbank şubesine git ordan kobi bankacılığında bir yetkiliyi bul sor anlatsın sana bunu yapamıyormusun firmayı ara yatırımcı birimi ile konuş.

2019-2020-2021 yıllarında yapılacak toplam 11.750.000 Euro (Onbirmilyonyediyüzellibin Avro) tutarındaki anapara ödemesinden 6.350.000 Euro (AltımilyonüçyüzellibinAvro) kısmının, ödeme planının 03.Nisan.2030 tarihli taksitine eklenmesi konusunda Halk Bankası ile mutabık kalınmıştır

sana ben bu şirketin yıllık , 3 aylık bilançonun seceresine yazarımda buraya bu hisse için ayırcak vaktım yok getırı potansıyelı daha yuksek hısslerim ile ilgileniyorum senın deyımınle aşık oldugum hısseler.edipte teknıge oynadım hep kazandım 0,90 altı aldım 1 lira üstü sattım ama son kapanış 1 tl sütü oldugu için yenı kanal açtı kendıne kısa vadeli hedefımı görünce çıkıcam zaten.

Bu arada kağıdı alalı 1 ay olmadı bu kadar kısa sürede aşık olmam

Sayfa 172/191 İlkİlk ... 72122162170171172173174182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •