Sayfa 187/190 İlkİlk ... 87137177185186187188189 ... SonSon
Arama sonucu : 1519 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: EDIP - Edip Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    600 milyon tl borcu var....

Borcumu ödeyemiyorum diyor...

Hisse tavan yapıyor....

Borsa kumarhane olmuş....

Yetmedi tımarhane olmuş...

2. Bilançoya bakılırsa önümüzdeki aylarda bazı adımlar atmaları gerekiyor..Akın ailesi ne gibi hamleler yapar sizce?
    "Duyduğumuz her şey kanaattir, vak'a değil; gördüğümüz her şey perspektiftir, gerçek değil..."

3. Sanki 376 yı deneyecek bağlı ortaklığı hortum gibi faliyet giderlerinden zarar neler yapıyorlarsa tam konsolide ediline kadar bayağı zorluyacak dardanelde neler çektirdi.

4. Hayret günlerdir kimsecikler yazmamış,biraz bigim olsa yazardım,kimsenin olmamasına şaşırdım.GÖZALTINDA DEGİL,Alt pazarda da degil,neden böyle sessiz.

5. Şirketimizin Kırklareli'nde bulunan Lüleburgaz Tesisleri'nin bir bütün halinde satışı ile ilgili potansiyel bir alıcı ile görüşmelere başlanmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    Acaba ederi ne kadar bu gayrimenkulün??
    Borçlar dönmüyor artık. Yatırım amaçlı Maddi duran varlıklar en son bilançoda 830 milyon idi. Tamammi satılsa borçlar ancak ödenir. YTD

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tesis satıldı
    70 milyon
    Senet tavanlara başladı
    Ortalıkta kimse yok
    İlginç

7. Potansiyel alıcı kimmiş gurup içimi kiracısımı ayrılma hakkı tanınacakmı parayı ne yapacak kar payımı verecek bedelsizmi bedelsiz verirse kasadaki parayla şirketmi satın alacak dardanel gibi borç muhabbeti baydı iyice özkaynaları azalıyor borç azalmıyor uluslararası gyo ne işler peşinde sorular çok. 5 ten sonrası hareketler yönü haberler gelmeye başlayıncada hedefi belli olmaya başlar

8. #EDIP EDİP GAYRİMENKUL - Lüleburgaz’daki 288.430 m 2 ’lik tesisin 59,5 milyon TL’ye satıldığı, satış sonucunda 126.493 TL kar elde edildiği açıklandı.

126 bin lira kar az değil mi? Benim elimde olmayan bir hisse ancak haberi görünce buraya yazayım dedim. Bizler ses çıkarmadıkça soygunlar devam edecektir, bundan emin olun.

Sayfa 187/190 İlkİlk ... 87137177185186187188189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •