Sayfa 51/191 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1527 madde; 401 - 408 arası.

Konu: EDIP - Edip Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by cadirflow Yazıyı Oku
    çaresizce şu yazdıklarınıza güvenmekk istiorum ama bunlara hiç güvenemirum yarın öbür gün kol kesip bu kangrenden kurtulabilirim
    Yüksekten aldıysanız Allah yardımcınız olsun sanki bir ufak operasyon geçirdik gibi. Bu kadar hızlı iniş çıkış garip oldu ama devamı ne olur hayırlısı yeni bir sayfa açacağız edipte. Ya aşağı düşüp bekleyeceğiz ya da bir miktar yukarı devam.

2. Baya gerilerde birkaç yorumum olması lazım o zaman haber var diye hisseye atladim sonra bekle bekle sanırım 1,12 lerde verdim 700 tl felan zarara etmiştim sonra baya zaman sonra çıkışa başladı sadece izledim,benim aldığım dönemde öyle bir spek vardıki lot hesabı yapıyordu kolay kolay kazandıracak biri değildi,aynı spekse malı yukarda ky ye tuttuşturduysa ky ye zarar ettirmeden hisseyi yukarılara taşımaz sadece ölü kedi olur,bu benim kişisel yorumumdur kesinlikle ytd

3. 47 alan kim acaba kâğıtta Mardinli var

HUAWEI G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. hala satış baskısı var bundan hayır gelmez artıkk

5.  Alıntı Originally Posted by serkan1862 Yazıyı Oku
    hala satış baskısı var bundan hayır gelmez artıkk
    Kedi ölmüste ziplasa bari..

6. 0.94 lerde dikkatimi çekmişti bir miktar almıştım sonra peşine 1.14 lere kadar aldım verdim çıktım
    Fakat şöyle bir gerçek var yüzde 50 lik bir operasyon olduğunu sanmıyorum speğimiz oldukça pintidir öyle mal kaptıracak cinsten biri değildir ya biraz daha aşağı değdirip süründürüp asıl operasyonlarını yapacaklar ya da yakında hareket gelir operasyon içinde operasyon gibi birşey oldu

7. kaç gündür biri 47 ,,,47 alıp duruyor o aldıkca birileri satıyor. mardinli baya müsteri toplamıs heralde.anlık pasta paylaşabilecek varmı

8. Mardinli

kristalde
    dmsas
    ne yaptıkları bellii
    3.30 hedef verdi göreceğizzzzzzzzzz.

Sayfa 51/191 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz