Sayfa 74/192 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 1532 madde; 585 - 592 arası.

Konu: EDIP - Edip Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by serkan1862 Yazıyı Oku
    ne ilerlemesi günlerdir diplerde sürünüyor
    bana değil nuri akına yaz. Az da olsa günlük hareketi söylüyorum

2. köpeksiz köyde değneksiz geziyonuz heee,,,,
    arsa zengini edip, fabrikayı ne yapıcaksın? Söylesene?
    5 liralık hisse 1tl
    gel galip gell,
    gelde taş.k sesi duysunlar,

yatırımda ilişkilerinde çalışan edi ile büdüler, siz varya sizz söylediniz mi lan patronlarınıza bize sövüyolar diye ?
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyelerim yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3. götürecek olsaydı coktan 1,2** alırdı solugu

4. ben ne diyom vatandaş 1,2 diyo...
    beş beş beş......

sabırsız insanların , paralarını sabırlı insanlara verdiği yere borsa denir...
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyelerim yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5. Cuma cuma mutlu etti ama hareketi cuma saati yaptı. İzleyemedim. Başka zamana artık.

6. günlükçüler dadanmış kagıda metro aldıgını vermiş aksama 1,14 kapatabilir gene

7. Artık suyu ısındı...1.21 gordu...geri ancak düzeltme yapar...hedef cook yukarıları....vade 1 ay...asla y.t.d...

8. DÖVİZLE KİRA ARTIK SÜRDÜRÜLEMEZ

Mudo Kurucusu ve Onursal Başkanı Mustafa Taviloğlu, dövizle kiranın artık sürdürülemez noktaya geldiğini vurguladı. “Bir ülke düşünün 3 yılda dolar yüzde 68, Euro yüzde 62 artmış. Siz diyorsunuz ki inovasyon. Bittik kardeşim ya. Biz bu mevzuyu konuşmaktan hakikaten bıktık” diyen Taviloğlu, Cumhurbaşkanı veya bakanların sektörü dövizle kiralamadan kurtarması gerektiğini aktardı.

http://www.sozcu.com.tr/2017/ekonomi...tinda-2142162/

Sayfa 74/192 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •