Sayfa 191/191 İlkİlk ... 91141181189190191
Arama sonucu : 1527 madde; 1,521 - 1,527 arası.

Konu: EDIP - Edip Gayrımenkul

EDİP GAYRİMENKUL FAALİYET RAPORUNDAN ÖNEMLİ BÖLÜMLER.

Özellikle tek bir banka nezdinde borçların 25.mayıs 2022 tarihinde imzalan yeniden yapılandırma sözleşmesi ile euro dan TL ye dönüştürülüp 10 yıllık ödeme planına bağlanmasının şirket için milat olduğunu düşünüyorum.

EDİP GAYRİMENKUL 212 AVM nin konum itibariyle oldukça değerli bir yerde olduğunu düşünüyorum. Özellikle yeni yapılan METRO nun tam önünden geçiyor olması da AVM nin değerini artıracak bir gelişme olarak görüyorum

EDIP den daha agresif hareketler beklerdim şahsen.
    Öz varlık artışı 1.7 milyarı bulacak görünüyor.
    Bu durumda 500+1700=2.3 Milyarlık bir öz varlık söz konusu olacak.

Hisse başı Defter Değeri 35 lira olacak hisse şu an 17 lirada

Almayanlar için hala son bir fırsat var.
    Benim hedefim; kısa vadede 25-35 arasında her fiyat olabilir.
    Son Kapanış: 18.15

5. Ufak bir spekülatif eğlence param var. Onunla hemen kapanış sonrası Pazartesi için tavandan alım emir verdim. Bakalım ne olacak...

Edip hissesini en son 1990'larda almıştım. Tekstil hissesi idi o zamanlar. O zamanki fabrikasının yerine daha sonra AVM yapıldı. Bence arazisi çok değerli. Sn. Playmaker zaten bunun nedenlerini çok iyi bir şekilde açıklamış...

Enflasyon muhasebesi ile birlikte bu gayrimenkulün değeri bilançoya da yansımış. Ben bugün gördüm. Aknerji'de de benzer bir durum oldu ve şirketin varlıkları yeniden güncelleme ile bilançoya yansıdı...

Bakalım Pazartesi alabilecek miyim ve sonrasında ne olacak? Maksat heyecan olsun dedim...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

6. Tavandan bile alamadık. Sağlık olsun. Elinde olanlara bol kazançlar...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

7.  Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Hisse senedi ....temettü için alınır....bu hisse 20 sene temettü vermemiş.....önümüzdeki 20 sene temetü vermesi çok zor....

1 milyar üzerinde borcu var.....yıllık geliri ile borcunun faizini ödeyemiyor.....

Bu hisse yatırım hissesi değil....

Bu hisseye yatırım yapmak büyük risk....!!!!!!!!!!!!
    Nerdesin hisse gidiyor. 70 kuruştu aldığımda 2019 dan beri 30 ları gördü kaç kat arttı dolar 8 kat bu 40 katmı diyeceğiz 41 kere maşallah mı diyeceğiz durdurda alalım diyeceğimde hipodromada yakın arsası durmazki zeybek havası oynatmadan durmaz 20 yıla kim öle kim kala.

Sayfa 191/191 İlkİlk ... 91141181189190191

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •