Sayfa 164/190 İlkİlk ... 64114154162163164165166174 ... SonSon
Arama sonucu : 1519 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: EDIP - Edip Gayrımenkul

1. Dirif atıp duruyor başı dönecek bir gün ya kaza yapacak yada cezayı yiyecek olmuyo böyle 0.50 yede gelmiyor biraz daha alsak okullular iş finansta hisse satmaya başlamışlar arka bahçede mahsüller oldumu ne.

2. 0.90 ustunde kaldıkça yön yukarı 90 ustu 0.92-0.94-0.98- 1.00 test etmesi muhtemel olabilir ytd

3. acaba satış gelir mi?,
    acaba tepeme mal yer miyim?
    yukarı gitsem tepeme çakarlar mı?
    korkusu
    adamı böyle olduğu yerde
    dolapçı beygiri gibi döndür durur

KIZIM SANA SÖYLÜYORUM GELİNİN SEN ANLA
    nasıl olsa her sayfayı okuyorsunuz ya
    bunu da okursunuz

4. Özbal varını yoğunu yedi 376 kapsamında uyarıldı özkaynakları ekside fiyatı 1.25 bizim ki kör ve sağır sultan ne kızdan nede gelinden anlıyor yok yok biri dürtmeden anlamıyacak kervanda dürttüler bak nerelere geldi.

5. Alıyoruz kardeş alıyoruz. Daha da alacağız. Hedefizin yarısına bile gelmedik daha. Durmak yok. Tek eksiğimiz paralı bir spek. O da gelecek elbet bir gün. İşte o zaman barajı, basamağı, iki haneyi geçmekte nazlanmayacak.
    Belki de mevcut spek bırakıp gidecek veya gitmek zorunda kalacak 😀. Ne diyelim

6. Gözaltına baktım da söylenecek söz bulamıyorum yarıdan fazlasının piyasa değeri bizden bayağı yüksek spek oynarken malı kaptırdı topluyamadığı içinde böyle baskı var kağıtta %30 kar var gibi hareket yapıyor ama malı zor toplar bu fiyatlardan defter değerini görmeden işi zor gibi yıl sonu yaklaşıyor. 2. Yılını kutluyacağımda nur topu gibi olacak inşallah.

7. Kervan bile yürüdü gitti hemde gözaltında çöplerin içinde bizimki her halde uçacak yok yok fırlıyacak s 400 gibi dürten olmadı bi kıvılcım lazım yakında yağmurlar başlar şimşekler çakar hadi inşallah .

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Gözaltına baktım da söylenecek söz bulamıyorum yarıdan fazlasının piyasa değeri bizden bayağı yüksek spek oynarken malı kaptırdı topluyamadığı içinde böyle baskı var kağıtta %30 kar var gibi hareket yapıyor ama malı zor toplar bu fiyatlardan defter değerini görmeden işi zor gibi yıl sonu yaklaşıyor. 2. Yılını kutluyacağımda nur topu gibi olacak inşallah.

Edip gözaltı pazarında günde kaç dakika işlem görür cancağzım......gözaltı pazarında işlem görürse......????????

Sayfa 164/190 İlkİlk ... 64114154162163164165166174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •