Sayfa 35/36 İlkİlk ... 2533343536 SonSon
Arama sonucu : 287 madde; 273 - 280 arası.

Konu: Uzun vadede büyük hayalleri olan acemi yatırımcı...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,327
    Esra hanım merhaba,
    3-4 sene önce konuşmuştuk. Size ben bir kaç hisse söylemiştim.. Alsaydın şu anmda en az 3 e katlamıştın yaw...
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Portföy başlangıç tarihi : 01 EKİM 2020

ASELS : 2.000 Adet

EREGL : 1.000 Adet

İŞYAT : 2.300 Adet

OYAKC : 2.000 Adet

SISE : 2.000 Adet

TUPRS : 182 Adet

HEKTS : 165

SASA : 47 Adet

Yatırılan para : 100.000 TL / 12.920 $

Mevcut değer : 109.079 TL /12.757 $

K/Z 9.079 TL/ - 163 $

Not : hektas ve Sasa hisseleri temettülerle alınıyor.

Herkese bol kazançlar dilerim.

Mi Note 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Esra hanım merhaba,
    3-4 sene önce konuşmuştuk. Size ben bir kaç hisse söylemiştim.. Alsaydın şu anmda en az 3 e katlamıştın yaw...
    merhaba, kusura bakmayın yeni gördüm yazdığınızı. Tatildeydim de bakmadım siteye, hatta internete ve haberlere bile bakmamaya özen gösterdim

ben yaklaşık 2 yıldır coinlerde geziniyorum. kârı da zararı da fazla oluyor tabii ama portföyüm iyi şükür. borsada şu anda alınacak hisse var mı bilemiyorum, bana hepsi çok pahalı geliyor. Sizce varsa öğrenmek de isterim açıkçası.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

4.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    merhaba, kusura bakmayın yeni gördüm yazdığınızı. Tatildeydim de bakmadım siteye, hatta internete ve haberlere bile bakmamaya özen gösterdim

ben yaklaşık 2 yıldır coinlerde geziniyorum. kârı da zararı da fazla oluyor tabii ama portföyüm iyi şükür. borsada şu anda alınacak hisse var mı bilemiyorum, bana hepsi çok pahalı geliyor. Sizce varsa öğrenmek de isterim açıkçası.
    Pahalı mı geliyor, şakadır umarım, dolar bazında tarihi diplerdeyiz.

5. Sn. aseliş, zannedersem porföyünüzde riski coinlerde alıyorsunuz ancak yine de bist 30/50 dışına çıkıp portföyünüzü belli ölçülerde oralara yaymanız-elinizdeki hisselere göre daha büyük büyüme potansiyeli olan hisselere yahut büyümenin yanında temettü vaat eden hisselere de bakmanız faydalı olacaktır kanımca. Tabi ki bist 50 harici birçok şirket var ve uygun olanları bulmak daha zor ve yoğun araştırma gerektiriyor, birçok riski de barındırıyor, hal buyken uygunsuz hisselerde pozisyon almanız faydadan çok zarar getirecektir ancak yine de bist 50 dışına göz atmanızda fayda görüyorum zira risklerin karşılığı da olabiliyor. Elbette hisse paylaşamam, al sat tavsiyesi veremem, yalnızca araştırma yapmanız için naçizane görüşlerimdir. Ytd.

Bol kazançlar, başarılar.

Hisseleri pahali bulup karsiligi olmayan coinlere para yatirmak ilginc bir deneyim
     Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Portföy başlangıç tarihi 1 Ekim 2020

Yatırılan para : 100.000 TL / 12.920 USD

Mevcut değer : 108.826 TL / 13.033 USD

K/Z 8.826 / 113 USD

Not: HEKTS ve SASA hisseleri temettülerle alınıyor.

IMG_20210828_113718.jpg

8. Tavsiyeniz için teşekkürler kripto piyasasında geçtiğimiz aralık Mart arası güzel kazanç sağladım.Su an orda bulunan param yaklaşık 100K tamamı kar evet riskli bir yatırım enstrümanı ve çok volatil ama bir şekilde sermaye elde etmem gerekiyor ve bu yolu seçtim güzel kazanç saglarsam ordan gelen nakitle temettü hisselerimin ağırlığını artiracagim.
     Alıntı Originally Posted by Sabır taşı Yazıyı Oku
    Sn. aseliş, zannedersem porföyünüzde riski coinlerde alıyorsunuz ancak yine de bist 30/50 dışına çıkıp portföyünüzü belli ölçülerde oralara yaymanız-elinizdeki hisselere göre daha büyük büyüme potansiyeli olan hisselere yahut büyümenin yanında temettü vaat eden hisselere de bakmanız faydalı olacaktır kanımca. Tabi ki bist 50 harici birçok şirket var ve uygun olanları bulmak daha zor ve yoğun araştırma gerektiriyor, birçok riski de barındırıyor, hal buyken uygunsuz hisselerde pozisyon almanız faydadan çok zarar getirecektir ancak yine de bist 50 dışına göz atmanızda fayda görüyorum zira risklerin karşılığı da olabiliyor. Elbette hisse paylaşamam, al sat tavsiyesi veremem, yalnızca araştırma yapmanız için naçizane görüşlerimdir. Ytd.

Bol kazançlar, başarılar.

Sayfa 35/36 İlkİlk ... 2533343536 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •