Special Days Image
Sayfa 5/36 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 287 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Uzun vadede büyük hayalleri olan acemi yatırımcı...

güzel paylaşımlar maşallah

2. Burası tam benlikmiş Herkese bol kazançlar.
    Temettü emeklisi aday adayı.
    www.lattedenborsaya.com

3.  Alıntı Originally Posted by temettü emeklisi Yazıyı Oku
    Burası tam benlikmiş Herkese bol kazançlar.
    Hoşgeldiniz.Emekli oldunuz mu yoksa aday mısınız daha

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

4. Hoşbulduk

Daha adayım. Portföyüm sizinkinin 3'te 1'i kadar. Hedefim borçlarımı sıfırladıktan sonra gelirimin yarısıyla temettüsü büyüyen hisse senedi yatırımı yapıp on yılda emekli olmak.
    www.lattedenborsaya.com

5.  Alıntı Originally Posted by temettü emeklisi Yazıyı Oku
    Hoşbulduk

Daha adayım. Portföyüm sizinkinin 3'te 1'i kadar. Hedefim borçlarımı sıfırladıktan sonra gelirimin yarısıyla temettüsü büyüyen hisse senedi yatırımı yapıp on yılda emekli olmak.
    Umarım ulaşırsınız bu hedefe ancak emekli olmak yerine gelir elde etmek desek daha doğru olur diye düşünüyorum emeklilik daha bir garantiliciktir ve sürekli maaş alırsın temettücülük de ise her yıl temettü verilmeyebiliyor bazen

6.  Alıntı Originally Posted by ASELİŞ Yazıyı Oku
    Umarım ulaşırsınız bu hedefe ancak emekli olmak yerine gelir elde etmek desek daha doğru olur diye düşünüyorum emeklilik daha bir garantiliciktir ve sürekli maaş alırsın temettücülük de ise her yıl temettü verilmeyebiliyor bazen

Evet tam da bu yüzden sadece temettüsünü kriz zamanlarında bile kesmemiş ve hatta arttırmış şirketlere odaklanmaya çalışıyorum. Yurtdışında 25-50 yıldır temettüsünü arttıran şirketler var. Biz de daha o kadar gelişim yok maalesef
    www.lattedenborsaya.com

Alıntı Originally Posted by ASELİŞ Yazıyı Oku

Size katılıyorum. Temettü emeklisi tabiri biraz saçma kaçıyor. 10 sene biriktireceksiniz hisseyi. Bi anda trendi bozulacak hissenin. Bi bakmışsınız artık temettü geleneği sonlanmış. Hani emeklilik 😊 bende sizin gibi hisse biriktiriyorum. Ama bakalım ne olur. Trend bozulana kadar bakarım. Baktım bozuluyor çekilirim.

Sayfa 5/36 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •