Sayfa 1/36 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 287 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Uzun vadede büyük hayalleri olan acemi yatırımcı...

1. Uzun vadede büyük hayalleri olan acemi yatırımcı...

23.07.2013 tarihinde başlatmış olduğum bu konuya bugünden itibaren burdan devam ediyorum.Burada daha disiplinli olmaya çalışacağım malum yavaş yavaş acemilikten sıyrılıp kalfalığa doğru yol almaya başladık Tüm yatırımcı dostlara sağlıklı sıhatli ve bol kazançlı bir ömür diliyorum.

http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=111554

2. MART 2017 PORTFÖY

Portföye yatırılan para :32.000 TL

Mevcut portföy değeri : 35.121 TL

USD değeri :9.441 USD

EURO değeri : 8.982 EURO

Kar/Zarar : 3.121 TL

Portföyde bulunan hisselerim:

ADANA,FROTO,ASELSAN,PETKİM,BRİSA,ENKA
    EREĞLİ,ŞİŞE CAM,SODA,İŞFİN,TSKB

Herkese bol kazançlar dilerim.

3. Saygıdeğer Aselişim yeni mekanın hayırlı olsun diğer forumda başlığını baştan sona okudum ve izledim. Bende 9 aydır portföyümün %80'i Buhur25 hisselerinden oluşan % 20'si de Buhur25'te daha önce forma giymiş hisse senetlerinden oluşan bir portföy oluşturdum ve bunu Halil hoca ile tanışmadan önce oluşturmuş olmam ve sonradan Halil Hocamın takip listesinde olduğunu görmem ayrı bir güzellik oldu nasipse sadece ihtiyaç olmayan parayla biriktiriyorum ve satma niyetlisi değilim.

Bir şey dikkatimi çekti eğer ki 2013 yılında topiki oluşturduğunuz tarihten itibaren hiç alım satım yapmamışsanız % olarak daha fazla bir kar oranı yakalamış olmanız lazımdı diye düşünüyorum. Ara ara alım-satım yaptığınız oluyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by urgent Yazıyı Oku
    Saygıdeğer Aselişim yeni mekanın hayırlı olsun diğer forumda başlığını baştan sona okudum ve izledim. Bende 9 aydır portföyümün %80'i Buhur25 hisselerinden oluşan % 20'si de Buhur25'te daha önce forma giymiş hisse senetlerinden oluşan bir portföy oluşturdum ve bunu Halil hoca ile tanışmadan önce oluşturmuş olmam ve sonradan Halil Hocamın takip listesinde olduğunu görmem ayrı bir güzellik oldu nasipse sadece ihtiyaç olmayan parayla biriktiriyorum ve satma niyetlisi değilim.

Bir şey dikkatimi çekti eğer ki 2013 yılında topiki oluşturduğunuz tarihten itibaren hiç alım satım yapmamışsanız % olarak daha fazla bir kar oranı yakalamış olmanız lazımdı diye düşünüyorum. Ara ara alım-satım yaptığınız oluyor mu?
    Selamlar teşekkür ederim, portfoyünüz hayırlı uğurlu olsun ve bol kazançlar getirsin inşallah.

Geçen yıl eylül ayında araba alma durumum olduğu için bir miktar hisse sattım,dediğiniz gibi karım daha fazla ancak geriye doğru hesap yapıp kar oranını tespit etmek biraz zahmetli oldğu için 2016 Ekim ayında tekrar başlamış gibi oldum yani şu an görünen kar 4 aylık bir süreçte meydana geldi.

5. Sn asesliş, topiğin devamını beklemiyordum tekrardan açınca şaşırdım. Umarım hayallerinize en kısa zamanda kavuşursunuz.

6. aselişim hayırlı olsun, geç kaldın, hoşgeldin
    Ağaç dikmek için en iyi zaman 20 yıl önceydi .Sonraki en iyi zaman ise şimdi (20.06.2014) Çin atasözü
    Birileri bugün gölgede oturuyorsa uzun zaman önce birileri ağaç diktiği içindir.(buffet) Zaman herşeyin anlamını değiştirir (ihtiyar balıkçı )

hayırlı olsun

Bu arada şunu da söylemem lazım
    kafa karışıklığına son vermek adına
    ya 2013 den sonraki hesabı tam yapsanız
    ya da başlangıcı ekim 2016 olarak düzeltseniz iyi olur

uvy 4 yılda % 10 kazanıyorsa, biz dükkanı kapatalım derim
    borsa yatırımcılar içindir.

8.  Alıntı Originally Posted by Harita Yazıyı Oku
    Sn asesliş, topiğin devamını beklemiyordum tekrardan açınca şaşırdım. Umarım hayallerinize en kısa zamanda kavuşursunuz.
    Teşekkür ederim hep beraber inşallah

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Sayfa 1/36 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •