Sayfa 16/36 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
Arama sonucu : 287 madde; 121 - 128 arası.

Konu: Uzun vadede büyük hayalleri olan acemi yatırımcı...

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    5 yıldır borsada kazandığın toplam para yıllık faiz geliri kadar. Bunu takipçilerin için belirtmeni beklerdim.

Koskoca 5 yıl (aşağı-yukarı)... Bu analizi yapan kişiye ters davranmak senin ayıbın.

2.  Alıntı Originally Posted by ASELİŞ Yazıyı Oku
    Buna sevindim Aklıma Aselsanla olan maceranız geldi o zaman tek hisse olarak onu taşıyordunuz
    Evet, o zaman tek hisse Aselsan dı. Çok tecrübe kazandırdı bana Şimdi de tek hissem var ama Halil Bey'in gruptan biraz saptım. Aslında nihai amacım sağlam, düzgün şirketlerden 4-5 hisselik UV temettü portföyü oluşturmak ama öncesinde biraz daha agresif hisselerde sermayemi arttırmak istedim.

3.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Evet, o zaman tek hisse Aselsan dı. Çok tecrübe kazandırdı bana Şimdi de tek hissem var ama Halil Bey'in gruptan biraz saptım. Aslında nihai amacım sağlam, düzgün şirketlerden 4-5 hisselik UV temettü portföyü oluşturmak ama öncesinde biraz daha agresif hisselerde sermayemi arttırmak istedim.
    Hayırlısı olsun sn ironarm inşallah amacınıza ulaşırsınız bol kazançlar dilerim.

4.  Alıntı Originally Posted by ASELİŞ Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun sn ironarm inşallah amacınıza ulaşırsınız bol kazançlar dilerim.
    Teşekkür ederim size de bol kazançlar dilerim.

5. 01.02.2018 Portföy

Portföy başlangıç tarihi : Ekim 2016

USD olarak heseplamaya başlama tarihi : Temmuz 2017

Portföye yatırılan para 25.585 TL / 7.951 USD

Mevcut Portföy değeri 48.653 TL / 12.922 USD

Kar/Zarar 23.068 TL / 4.971 USD

Portföyde bulunan hisseler : Adana,Asels,Brisa,Froto,İşyat,Petkim, Tskb,Soda ve Lidfa

Temettü geliri ile alınan Adana çimento hisse sayısı 660 Adet ( hedef temettülerle 10.000 adet yapmak)

Herkese bol kazançlar dilerim.

6. 01.03.2018 Portföy

Portföy başlangıç tarihi : Ekim 2016

USD olarak hesaplamaya başlama tarihi : Temmuz 2017

Portföye yatırılan para 25.585 TL / 7.951 USD

Mevcut Portföy değeri 47.586 TL / 12.519 USD

Kar/Zarar 22.001 TL / 4.568 USD

Portföyde bulunan hisseler : Adana,Asels,Brisa,Froto,İşyat,Petkim, Tskb,Soda ve Lidfa

Temettü geliri ile alınan Adana çimento hisse sayısı 660 Adet ( hedef temettülerle 10.000 adet yapmak)

Herkese bol kazançlar dilerim.

7. Sayın aseliş portföyünüz güzel bir kar bırakmış fakat görüntü itibari ile çok hantal. Ve aşırı defansif bir portföy yapmışsınız. Bu kadar çok hisse odaklanma sorunu yaratır. Selamlar.

Lenovo A7010a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ankarali_omer Yazıyı Oku
    Sayın aseliş portföyünüz güzel bir kar bırakmış fakat görüntü itibari ile çok hantal. Ve aşırı defansif bir portföy yapmışsınız. Bu kadar çok hisse odaklanma sorunu yaratır. Selamlar.

Lenovo A7010a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Selem dostum çeşitlilik iyidir Ben gayet memnunum sorun olmuyor benim için teşekkür ederim,bol kazançlar.

Sayfa 16/36 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •